PolecaneTelevio

Tylko w lutym 11 kanałów Premium za darmo od Televio!

W lutym Televio udostępnia swoim subskrybentom 11 kanałów premium za darmo. Stacje można oglądać na ulubionym urządzeniu z dowolnego miejsca w Polsce i UE. Usługa pozwala również korzystać z innowacyjnych funkcji, takich jak pauzowanie, cofanie i nagrywanie audycji.

 

Telewizja internetowa Televio przygotowała w lutym dla swoich użytkowników wyjątkową niespodziankę. Subskrybenci platformy aż do końca miesiąca mogą cieszyć się dodatkowymi kanałami premium całkowicie za darmo. Stacje zostały dodane do wszystkich podstawowych pakietów, w tym BASIC i FAMILY, a korzystać z nich można do 28 lutego. W zależności od wybranego pakietu widzowie mogą oglądać aż do 11 nowych kanałów. Miłośników kina z pewnością ucieszy FilmBox Premium, dla graczy dodano Gametoon, a dla zwolenników sportów walki FightBox.

Większość oferowanych stacji telewizyjnych można oglądać, korzystając z nowoczesnych funkcji. Użytkownicy mogą zatrzymywać, przewijać i nagrywać audycje. Usługa pozwala oglądać audycje wstecz do 7 dni i zapisywać aż do 120 godzin nagrań bezpośrednio w aplikacji.

Sprawdź, z jakich dodatkowych kanałów możesz korzystać.

FilmBox – Zestaw 6 kanałów filmowych (FilmBox Premium, FilmBox Action, FilmBox Family, FilmBox Extra, FilmBox Arthouse oraz Kino TV), oferujący nagradzane i doceniane produkcje z Europy i świata.

Gametoon – Stacja poświęcona e-sportowej rywalizacji. W ramówce znaleźć można nowości ze świata gier wideo, a także programy rozrywkowe z udziałem popularnych youtuberów.

Docu Box– Kanał oferuje cenione filmy i seriale dokumentalne o tematyce kulturalnej, naukowej, ekonomicznej lub przyrodniczej.

FightBox – Kanał w całości poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki. Na antenie pokazywane są emocjonujące pojedynki wraz z komentarzami.

Erox i Eroxxx – Kanały o charakterze erotycznym, prezentujące programy dla dorosłych od najlepszych na świecie producentów treści erotycznych w jakości HD.

Kanały dostępne są we wszystkich  od 10 do 28.02.2023 roku.

Kanały dostępne są we wszystkich pakietach podstawowych  od 10 do 28.02.2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *