Uczestnicy „Dance Dance Dance” na planie spotu promującego nową edycję

Już w marcu na antenę TVP2 wraca taneczny show z udziałem gwiazd. Kilka dni temu uczestnicy trzeciej edycji wzięli udział w nagraniach spotu, który będzie promował nową odsłonę „Dance Dance Dance”.

 

Od kilku tygodni uczestnicy trzeciej edycji „Dance Dance Dance” trenują po kilka godzin dziennie pod okiem najlepszych choreografów w Polsce, aby w jak najdrobniejszym szczególe odwzorować niezapomniane choreografie z klipów znanych na całym świecie. W trzeciej odsłonie show umiejętności taneczne zaprezentują: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

Na planie spotu promującego trzecią edycję „Dance Dance Dance” uczestnicy przenieśli się w scenerie znane z kinowych przebojów: „La La Land”, „Mama Mia”, „Pulp Fiction”, „Money Money Money”, „Hair” i „Mężczyźni wolą blondynki”. Spot widzowie będą mogli zobaczyć już niebawem.

Przypomnijmy, że w każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością.

Zwycięska para przekaże 100 000 zł na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję pożytku publicznego.

Premiera trzeciej edycji zapierającego dech w piersiach widowiska tanecznego w każdy piątek od 5 marca w TVP2

 

Fot. Waldemar Kompała

Fot. Waldemar Kompała

Fot. Waldemar Kompała

Fot. Waldemar Kompała

Fot. Waldemar Kompała

Fot. Waldemar Kompała

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *