PolsatSport w TV

UFC 221: Transmisja w Polsacie Sport

Gala UFC 221 odbędzie się już w nocy z soboty na niedzielę (10/11 lutego) w Australii, a dokładniej w Perth. W walce wieczoru zmierzą się Yoel Romero (12-2, 10 KO) z Lukiem Rockholdem (16-3, 6 KO, 8 SUB). Stawką pojedynku będzie pas tymczasowy pas mistrzowski w kategorii średniej.

Czas na kolejne spotkanie z największą organizacją MMA na świecie na sportowych antenach Polsatu. Bohaterem walki wieczoru początkowo miał być Robert Whittaker, ale Australijczyk zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W jego miejsce w karcie walk pojawił się były pretendent do tytułu mistrzowskiego Yoel Romero. Kubańczyk zmierzy się z Lukiem Rockoldem, który w przeszłości był już czempionem kategorii średniej. Pas mistrzowski jednak stracił już w pierwszej obronie po sensacyjnej porażce z Michaelem Bispingiem.

W drugiej walce wieczoru dojdzie do starcia w kategorii ciężkiej. Umiejętności znajdującego się na fali trzech wygranych Curtisa Blaydesa sprawdzi Mark Hunt. Nowozelandczyk w ostatnim występie znokautował Derricka Lewisa i powrócił na ścieżkę zwycięstw. Amerykanin w karierze przegrał tylko raz, a jego pogromcą okazał się niedawny pretendent do tytułu mistrzowskiego Francis Ngannou.

W Perth wystąpią również przedstawiciele lokalnej sceny, którzy przed własną publicznością mogą wykonać spory krok do walk o najwyższe cele. Niepokonany Tai Tuivasa zmierzy się z Cyrilem Askerem, 23-letni Jake Matthews stanie naprzeciw Li Jinglianga, a kartę główną rozpoczną notowany na trzynastym miejscu w kategorii półciężkiej Tyson Pedro i Saparbek Safarov.

Karta walk UFC 221:

Karta główna (Polsat Sport):

Luke Rockhold (16-3, 6 KO, 8 SUB) vs Yoel Romero (12-2, 10 KO)

Mark Hunt (13-11-1-1NC, 10 KO) vs Curtis Blaydes (8-1-1NC, 7 KO)

Tai Tuivasa (6-0, 6 KO) vs Cyril Asker (9-3, 4 KO, 3 SUB)

Jake Matthews (11-3, 4 KO, 5 SUB) vs Li Jingliang (14-4, 5 KO, 5 SUB)

Tyson Pedro (6-1, 2 KO, 4 SUB) vs Saparbek Safarov (8-1, 6 KO, 2 SUB)

Karta wstępna:

Damien Brown vs Dong Hyun Kim

Israel Adesanya vs Rob Wilkinson

Jeremy Kennedy vs Alex Volkanovski

Jussier Formiga vs Ben Nguyen

Karta przedwstępna:

Ross Pearson vs Mizuto Hirota

Teruto Ishihara vs Jose Alberto Quinonez

Luke Jumeau vs Daichi Abe

Transmisja gali UFC 221 w nocy z soboty na niedzielę (10/11 lutego) od godziny 4:00 w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *