UFC Fight Night: Hermansson – Vettori w Polsacie Sport

Początkowo przeciwnikiem Jacka Hermanssona w walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas miał być Kevin Holland. Po badaniach wycofano go jednak z karty walk. W tej sytuacji do oktagonu wejdzie ze Szwedem Marvin Vettori.

 

Hermansson miał pierwotnie zmierzyć się w walce wieczoru Hollandem, walka jednak została odwołana po tym, jak Holland uzyskał pozytywny wynik na obecność COVID-19. Jednak niecały tydzień przed zaplanowanym wydarzeniem udało się znaleźć zastępstwo.

Vettori miał walczyć z Jacare Souzą na gali UFC 256 zaplanowanej na 12 grudnia, ale zgodził się na zamianę dat i walkę z Hermanssonem, podczas gdy Holland przystał na walkę z Souzą.

Vettori mocno liczy na rewanż rewanżu z Israelem Adesanyą, z którym przegrał w 2018 roku po niejednogłośnej decyzji sędziów. Włoch pozostawił po sobie jednak bardzo dobre wrażenie i jako jeden z nielicznych zawodników realnie przeciwstawił aktualnemu mistrzowi wagi średniej UFC.

Wielkie wyzwanie czeka niepokonanego Jamahala Hilla, który w co-main evencie zmierzy się z doświadczonym Ovincem St. Preuxem.

Wciąż niepokonany Movsar Evloev postara się o kolejne zwycięstwo w starciu z Natem Landwehrem.

Transmisja gali UFC Fight Night: Hermansson vs. Vettori o godz. 4:00 w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *