UFC Fight Night: Smith vs Clark w Polsacie Sport Extra

Pojedynek Anthony’ego Smitha z Devinem Clarkiem będzie walką wieczoru kolejnej gali UFC. Początkowo w main evencie wystąpić mieli Curtis Blaydes i Derrick Lewis, lecz u „Razora” wykryto zakażenie koronawirusem.

 

Do piątku wszystko wskazywało na to, że w walce wieczoru fani UFC obejrzą niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie dwóch czołowych zawodników dywizji ciężkiej. Ostatecznie jeden z testów na koronawirusa w przypadku Curtisa Blaydesa dał wynik pozytywny. Jego pojedynek z Lewisem został odwołany, a nowym main eventem zostało starcie Smith – Clark.

„Lionheart” powalczy o powrót na ścieżkę zwycięstw. Były pretendent do mistrzowskiego tytułu ma na koncie dwie porażki z rzędu. Smith przegrywał z Gloverem Teixeirą i Aleksandarem Rakiciem. Wcześnie jednak po świetnej walce pokonał Alexandara Gustafssona.

Z kolei Clark w tym roku stoczył już dwie walki i obie zakończył wygraną przez jednogłośną decyzję sędziów. „Razor” w przeszłości walczył m.in. z Janem Błachowiczem. Amerykanin w październiku 2017 roku musiał uznać wyższość Polaka, który zwyciężył przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie.

Oprócz walki wieczoru na karcie głównej pojawią się trzy starcia. Co-main eventem gali będzie pojedynek w królewskiej kategorii pomiędzy Joshem Parisianem a Parkerem Porterem.

Transmisja gali UFC Fight Night: Smith vs Clark w Polsacie Sport Extra. Początek karty głównej o 04:00

Fot. UFC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *