Technologia - Promocje

Na ulice Krakowa i Tarnowa wyjedzie samochód Google Street View

Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google. Dzięki niej możemy wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. Samochody Street View w najbliższych dniach ponownie wyjadą na ulice polskich miast. Zawitają także do Małopolski!
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Dzięki przejazdom specjalnych samochodów na Mapach Google zostaną zamieszczone najnowsze zdjęcia. Znacznie poprawi się także jakość map. To, czy samochody Street View pojawią się w danym miejscu, zależy od wielu czynników: między innymi pogodowych i logistycznych.
W Małopolsce specjalnych pojazdów Google możemy spodziewać się od maja do października na ulicach Krakowa i Tarnowa. Fotografowany obszar może również objąć mniejsze miejscowości w okolicach.
Pierwsze zdjęcia Street View w Polsce zostały zostały zrobione w 2011 roku, kolejne w 2014. Na zdjęciach Street View twarze przechodniów i numery rejestracyjne pojazdów są rozmyte. Więcej informacji o Street View znajdziecie na stronie internetowej
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *