UPC Polska rozszerza zasięg 1Gb/s internetu do 2,5 miliona gospodarstw domowych

Lublin, Rzeszów i Gliwice dołączyły właśnie do 59 miast, w których klienci posiadają już dostęp do gigabitowej prędkości od UPC Polska, otwierającej przed nimi nowe możliwości pracy, nauki, kontaktu z bliskimi i wszystkim tym, co jest dla nich ważne.

 

 

 

UPC Polska kontynuuje swoją strategię ekspansji gigabitowej infrastruktury, wspierając tym samym cyfrową transformację biznesu i społeczeństwa, przyspieszoną przez pandemię COVID-19.

„Dzięki uruchomieniu internetu 1Gb/s w Lublinie, Rzeszowie i Gliwicach, nasza gigabitowa usługa jest dostępna w 62 miastach, obejmując tym samym 2,5 miliona gospodarstw, co stanowi 70% zasięgu naszej sieci. To dowód naszego zaangażowania w inwestycje i rozwój najlepszego internetu i cyfrowej rozrywki, które są kluczowe dla tworzenia gospodarki cyfrowej i społeczeństwa gigabitowego, szczególnie w trakcie pandemii COVID-19”Robert Redeleanu, Prezes UPC Polska

Do tej pory z prędkości gigabitowej mogli korzystać m.in. mieszkańcy Warszawy, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Wrocławia, Katowic, Częstochowy, Krakowa, Rudy Śląskiej, Tychów, Lubina, Gdyni czy Sopotu.

Internet o prędkości 1 Gb/s to rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jest obsługiwany przez innowacyjny modem Giga Connect Box, który zapewnia nie tylko szybkość, ale także najwyższą jakość Wi-Fi, między innymi dzięki systemowi Smart Wi-Fi, który inteligentnie zarządza siecią bezprzewodową, umożliwiając stabilne korzystanie z internetu na wszystkich urządzeniach.

UPC jest od 3 lat niekwestionowanym liderem rynku usług internetowych pod względem satysfakcji klientów, potwierdzonej badaniem NPS (net promoter score), realizowanym przez firmę Gemseek dane za okres od 1 kw. 2017 do 1 kw. 2020.

Szczegóły oferty internetowej 1Gb/ s znajdują się na stronie www.upc.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *