Uroczystości wielkanocne w Polsat News. Plan transmisji

Od 10 do 13 kwietnia widzowie mogą wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach. Zapraszamy do Polsat News na uroczystości Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty oraz w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny na transmisje Mszy Świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej.

 

 

 

 

Wielkanoc to najważniejsze święto w Kościele Katolickim. W tym roku będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle. Aby móc je duchowo przeżywać zostając w domu, Polsat News pokaże najważniejsze uroczystości:
– w Wielki Piątek o godz. 20:55 transmisję Drogi Krzyżowej z Watykanu, którą poprowadzi Papież Franciszek
– w Wielką Sobotę o godz. 12:00 transmisję modlitwy Anioł Pański oraz specjalne przesłanie Kardynała Kazimierza Nycza, połączone z symbolicznym poświęceniem wielkanocnych pokarmów. Modlitwa Anioł Pański oraz specjalne przesłanie Kardynała Kazimierza Nycza odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej. Te wydarzenia będę również transmitowane na antenie kanału Polsat Rodzina. Specjalnie dla widzów reporterzy Polsat News będą relacjonować uroczystości religijne odbywające się w całej Polsce
– w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny o godz. 9:00 transmisję Mszy Świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej.

Grupa Polsat przez cały czas trwania epidemii angażuje się w inicjatywy wspierające wymiar duchowy i religijny życia Polaków. W niedzielę 12 kwietnia o godz. 9:00 na antenie Polsat News można obejrzeć mszę świętą ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, a o godz. 10:30 mszę świętą dla dzieci transmitowaną w Polsat Rodzina również z wyjątkowego dla wiernych kościoła. Obie relacje są dostępne także w serwisie IPLA TV.

Dodatkowo na Facebooku kanału Polsat Rodzina oraz na polsatnews.pl codziennie o godz. 16:00 w okresie Wielkiego Postu publikowane były specjalne internetowe rekolekcje „Przemyślenia w czasach zarazy”. Były one prowadzone przez duszpasterzy z różnych zakonów i stron Polski, na co dzień prowadzących program „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć” w Polsat Rodzina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *