„Uroda i zdrowie” – specjalne wydanie „Wysokich Obcasów”

W jaki sposób trenować skórę, co jeść, żeby nie chorować, jak ustrzec się żylaków i czy warto robić detoks? W specjalnym wydaniu „Wysokich Obcasów”, które ukaże się w czwartek – 8 listopada br., znaleźć będzie można 31 eksperckich tekstów poświęconych dbaniu o zdrowie i urodę.

[AdSense-A]

[AdSense-B]

W magazynie „Uroda i zdrowie” czytelnicy przeczytają, jak mądrze dbać o skórę i włosy, w jaki sposób skutecznie leczyć trądzik oraz walczyć z opadającymi powiekami. Dowiedzą się, które oleje roślinne są szkodliwe, czy diety i zabiegi detoksykacyjne są skuteczne oraz znajdą krótki kurs makijażu. Redakcja przedstawia także najczęstsze błędy popełniane przy pielęgnacji urody oraz radzi, jak ich unikać.

W wydaniu specjalnym „Wysokich Obcasów” wiele miejsca poświęcono kwestiom zdrowotnym, m.in. schorzeniom układu pokarmowego, objawom menopauzy czy walce z hemoroidami. Przeczytać będzie można, czy w diecie współczesnego człowieka mięso jest cały czas niezbędne, za co odpowiadają mikroorganizmy żyjące w jelitach oraz co jeść, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

[AdSense-C]

Ponadto w magazynie znalazł się dział dotyczący medycyny estetycznej i takich zagadnień, jak odmładzanie własnymi tkankami, okuloplastyka, czy botoks.

Wydanie specjalne „Wysokich Obcasów” w objętości 124 stron dostępne będzie w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 8 listopada br. w cenie 11,99 zł. Redaktor prowadzącą magazynu jest szefowa wydań specjalnych – Karolina Jaroszewicz.

Magazyn „Uroda i zdrowie” wspiera autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej” i na Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował dział promocji „Gazety Wyborczej”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *