Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Usługa „Gdzie jest dziecko” w wersji bez limitów w prezencie dla klientów T-Mobile

Rok szkolny trwa w najlepsze, a tym samym najmłodsi codziennie spędzają czas poza domem – nie tylko w szkole. Aby rodzice byli cały czas spokojni o ich bezpieczeństwo i mogli szybko zlokalizować swoją pociechę, przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych bezpłatną usługę „Gdzie jest dziecko” w wersji bez limitów na 30 dni. Prezent można odebrać od 22 do 26 października w aplikacji „Mój T-Mobile”.

 

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko nie wraca po szkole do domu i nie daje Ci znać co się dzieje. Każdy rodzic w takiej sytuacji wpadłby w panikę… chyba, że w swoim telefonie miałby zainstalowaną aplikację Gdzie Jest Dziecko. Z usługą na smartfonie natychmiastowe sprawdzenie aktualnej lokalizacji dziecka zajmuje zaledwie kilka sekund. Smartfon nie musi nawet posiadać włączonej funkcji „lokalizacja”. Co więcej – nie musi być to smartfon, bo aplikacja potrafi odszukać dowolny model telefonu! Na mapie zobaczysz, czy twoja pociecha spędza czas z przyjaciółmi na szkolnym boisku czy może stoi pod domem i zagadała się z kolegą zklasy.

Bezpieczeństwo w każdym wymiarze

Chcąc zapewnić naszym klientom indywidualnym możliwość przetestowania bez ograniczeń funkcji aplikacji, które mają wpływ na bezpieczeństwo młodszych i starszych członków rodziny, przygotowaliśmy dla nich usługę „Gdzie jest dziecko” w wyjątkowym, niedostępnym poza Happy Friday, wariancie bez limitów. Dzięki niemu, będą oni mogli zlokalizować nielimitowaną liczbę telefonów bliskich osób, co z kolei pozwoli ułatwić np. zdalną opiekę nad najstarszymi członkami rodziny lub skończyć z męczącymi telefonami „za ile będziesz w domu?”. Dodatkowo, rozbudowana wersja umożliwia stworzenie nielimitowanej liczby stref lokalizacyjnych (takich jak dom, szkoła, przychodnia, plac zabaw, czy park), jak również pobieranie nielimitowanej liczby lokalizacji na żądanie. Do wglądu pozostaje ponadto nielimitowana historia lokalizacji. Co więcej, pragnąc zapewnić dzieciom bezpieczeństwo także w wirtualnym świecie, w ramach usługi dostępna jest opcja „Ochrona w sieci”, czyli popularna funkcjonalność, która służy do zabezpieczenia internetu na telefonie dziecka. Posiada możliwość blokowania nieodpowiednich dla wieku treści w sieci, pomaga ustalić limity korzystania z poszczególnych aplikacji na telefonie dziecka, i wiele innych rozwiązań, uznawanych za niezbędne przez nowoczesnych rodziców.

Wypróbuj usługę bezpłatnie

Prezent można odebrać od 22 do 26 października do końca dnia w aplikacji „Mój T-Mobile”. Użytkownik otrzyma bezpłatny dostęp do usługi na 30 dni. Po upływie tego okresu, jeśli klient nie zrezygnuje z pakietu promocyjnego, przedłuży się on automatycznie i zostanie pobrana opłata za 7-dniowy dostęp w wysokości 6,15 zł. Promocja kierowana jest do klientów oferty MIX (Frii Mix), na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz tych posiadających abonament w T-Mobile (T, Rodzina). Obowiązuje ona osoby, które nie korzystały z usługi „Gdzie Jest Dziecko” i obecnych użytkowników „Pakietu Cyklicznego Standard”.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *