Internet & Gry

Użytkownicy serwisu Avanti24 głosują na ulubione marki w plebiscycie Top Avanti 2017

Jury plebiscytu Top Avanti 2017 dokonało wyboru pięciu produktów w każdej z 11 kategorii. Aż do końca listopada br. użytkownicy serwisu Avanti24 mogą głosować na swoje ulubione marki.

 

Jury składające się z przedstawicieli redakcji miesięcznika „Avanti” i serwisu Avanti24 wybrało produkty w 11 kategoriach plebiscytu: „Odzież”, „Bielizna”, „Akcesoria”, „Obuwie”, „Biżuteria i zegarki”, „Kosmetyki kolorowe premium”, „Kosmetyki kolorowe popularne”, „Kosmetyki do pielęgnacji premium”, „Kosmetyki do pielęgnacji popularne”, „Kosmetyki do włosów” oraz „Kosmetyki – zapachy”. Ze wszystkimi produktami i markami można zapoznać się na http://avanti24.pl/Avanti/1,154409,22551715,plebiscyt-top-avanti-2017-glosowanie.html.

Internauci mogą oddawać swoje głosy w serwisie Avanti24 do końca listopada br.

Celem plebiscytu Top Avanti 2017 jest wskazanie czytelniczkom miesięcznika „Avanti” oraz użytkowniczkom serwisu Avanti24 najbardziej wartościowych i godnych polecenia produktów spośród tych dostępnych na polskim rynku. Jednocześnie plebiscyt ma za zadanie wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach, co pozwoli na budowanie wizerunku uczestników jako liderów w swoich branżach w Polsce. Zwycięskie marki otrzymają roczne prawo do posługiwania się logotypem „Top Avanti 2017”.

Kolejne etapy plebiscytu to podsumowanie głosowania internautów, testy produktów oraz obrady jury (1-20 grudnia br.). Uroczysta gala, podczas której nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek Top Avanti 2017, odbędzie się na początku 2018 roku. Wyniki zostaną również opublikowane w papierowych wydaniach „Avanti” oraz w serwisie Avanti24.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *