„Vagrant Queen” – nowy serial już dzisiaj na kanale SCI FI

Już w poniedziałek 11 maja o 21:00 kanał SCI FI zaprosi widzów na premierę nowego dziesięcioodcinkowego serialu Vagrant Queen, który powstał na podstawie komiksu o tym samym tytule. Seria to opowieść o Elidzie, która jako dziecko została pozbawiona tronu i wygnana.

 

 

 

Chcąc przetrwać́, zajmuje się zbieraniem złomu w dalekich zakamarkach galaktyki. Szczęśliwie zawsze udaje się̨ jej uniknąć́ wrogów, którzy tylko marzą o tym, by linia jej rodu wygasła. Kiedy od starego znajomego, Isaaca, dowiaduje się, że prawdopodobnie jej matka żyje, Elida wyrusza w nową podróż̇, która może kompletnie odmienić jej losy. Wcześniej jednak musi pokonać́ liczne, czyhające na nią niebezpieczeństwa i zwyciężyć dawnego nieprzyjaciela.

Obok Adriyan Rae (American Soul, Lekkie jak piórko, Otrzęsiny), która wcieliła się w rolę głównej bohaterki, w serialu pojawił się Tim Rozon (m.in. Wynonna Earp, Lake Placid: Legacy), Alex McGregor (Mroczna Wieża), Colin Moss (Za linią wroga 4, Charlie) oraz Paul du Toit (Więzień labiryntu: Lek na śmierć, Rekin zabójca).

Serial Vagrant Queen został wyprodukowany przez Blue Ice Pictures na podstawie komiksu od Vault Comics. Zdjęcia do produkcji kręcone były w Kapsztadzie (RPA). Showrunnerką serialu jest Jem Garrard. Producentami wykonawczymi serialu są Lance Samuels, Daniel Iron oraz F.J. DeSanto i Damian Wassel z Vault Comics.

Premiera serialu już w poniedziałek 11 maja o 21:00 na kanale SCI FI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *