„Vaiana: Skarb oceanu” na Dzień Dziecka w Polsacie (wideo)

Megahit dla całej rodziny w poniedziałek 1 czerwca o godz. 20:05 w Polsacie. Czy warto dążyć do spełnienia swoich marzeń? Vaiana udowadnia, że tak! Nawet gdy mamy obawy i trzeba zmierzać pod prąd. Zobacz piękną animację ze wzruszającymi piosenkami, takimi jak „Pół kroku stąd”, „Drobnostka” czy „Błyszczeć”, które zapadają w pamięć na długo po seansie.

 

 

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego. „Vaiana: Skarb oceanu” to animowana opowieść o przygodach walecznej polinezyjskiej księżniczki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami…

Za reżyserię nominowanej do Oscara i Złotego Globu widowiskowej animacji odpowiedzialni są uznani twórcy: Ron Clements oraz John Musker – znani z takich wcześniejszych projektów, jak: „Mała syrenka”, „Księżniczka i żaba” czy „Aladyn”.

W trakcie tego niezwykłego seansu usłyszymy fantastyczne, wzruszające i posiadające świetne przesłanie piosenki w wykonaniu znanych polskich artystów, takich jak Natalia Nykiel, Sławek Uniatowski, Maciej Maleńczuk, Igor Kwiatkowski czy Dorota Stalińska. Czasami uważamy, że spełnianie marzeń jest tak trudne, że od razu się poddajemy. Tymczasem Vaiana udowadnia, że są one bliżej, niż myślimy, nawet „Pół kroku stąd” i warto spróbować zrobić to, o czym od dawna myśleliśmy.

 

 

I choć nie każde zadanie jest łatwe do wykonania, to pozytywne nastawienie, dobry humor i wsparcie od najbliższych pomogą nam wszystko przezwyciężyć. A rzeczy, które kiedyś wydawały się niemożliwe, staną się „Drobnostką”.

 

 

Natomiast robiąc to, co kochamy, zaczynamy dzięki temu „Błyszczeć” radością i szczęściem. Vaiana pomimo ogromnego strachu, wypływa w nieznane i… Spotykają ją przygody, o których nigdy nawet nie marzyła. I pomimo wielu perypetii, w końcu dociera tam, gdzie zawsze prowadziło ją serce.

 

 

„Vaiana: Skarb oceanu” w poniedziałek 1 czerwca o godz. 20:05 na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *