Vectra pierwszym operatorem kablowym z ofertą Showmax

Od 1 sierpnia Vectra, jako pierwszy krajowy operator kablowy, włącza Showmax do swojej oferty. Abonenci zyskują atrakcyjną formę dostępu do filmów i seriali serwisu – także poza domem na urządzeniach mobilnych. To kolejny krok Vectry w oferowaniu wolności wyboru klientom, którzy coraz częściej oglądają filmy i seriale korzystając z serwisów multimedialnych.
 

 
Dzięki umowie z Showmax abonenci Vectry otrzymują atrakcyjniejsze warunki korzystania z tego legalnego, rosnącego źródła filmów i seriali. Z katalogu Showmax, zawierającego pozycje zagraniczne, jak i polskie (w tym posiadane na wyłączność) będzie można korzystać na telewizorach Smart oraz na komputerach, konsolach do gier lub dowolnych urządzeniach mobilnych z ekranem. Na terenie całej Polski, w każdym miejscu z dostępem do internetu. Dodatkowo, możliwość pobierania i zapisywania materiałów Showmax, umożliwia ich późniejsze odtwarzanie w miejscach bez internetu i za granicą.
– Od dawna oglądanie filmów i seriali nie jest zależne wyłącznie od linearnie nadawanych programów telewizyjnych. Wraz z pojawieniem się odpowiednich urządzeń mobilnych rośnie konsumpcja treści video, które oglądamy o indywidualnie wybranych porach i w różnych miejscach. mówi Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A. Zmieniają się nie tylko sposoby, w jaki oglądamy filmy oraz seriale, ale i sposób zamawiania tych treści. Jestem przekonany, że dostęp do zasobów Showmax ułatwi naszym abonentom miłe spędzanie czasu wszędzie tam, gdzie będą znajdywać krótsze lub dłuższe chwile na relaks, rozrywkę i poznawanie światadodaje
– Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli zaoferować Showmax nowym klientom we współpracy z tak ważnym partnerem, jak Vectra. Współpraca z dużym operatorem to naturalny krok w rozwoju Showmax. To zarazem świetna wiadomość dla wszystkich klientów, którzy od teraz mogą oglądać co chcą i kiedy chcą mówi Maciej Sojka, Dyrektor Zarządzający serwisem Showmax. Mając całą bibliotekę filmów, seriali i programów Showmax w ramach jednej oferty z Vectrą, użytkownicy otrzymają jeszcze pełniejszy wachlarz najlepszej rozrywki.dodaje.
Oferta Vectry obejmuje 2 miesięczny bezpłatny dostęp do serwisu Showmax. Po tym okresie opłata wyniesie 14,90 zł miesięcznie z umową na co najmniej 12 miesięcy i 19,90 zł z umową bez zobowiązań (umożliwiającą rezygnację z dalszego korzystania z usługi w każdej chwili). Z promocji Showmax mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni abonenci Vectry. To wygodna propozycja przede wszystkim dla osób, które nie chcą podawać numeru karty kredytowej oraz płacić osobnego rachunku za usługę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *