PolecaneSieci kablowe

Vectra udostępni kanał TVP 4K bez dodatkowych opłat na czas UEFA EURO 2020

Vectra ogłosiła, że z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2020 udostępni swoim abonentom kanał TVP 4K. Już dzisiaj, widzowie będą więc mogli śledzić piłkarskie rozgrywki również w wysokiej rozdzielczości 4K. Co więcej, między 11 czerwca a 11 sierpnia, klienci operatora uzyskają dostęp do stacji TVP Sport HD w ramach tzw. „otwartego okna”.

 

Grupa Vectra od lat konsekwentnie rozwija usługi związane z technologią 4K, gwarantując swoim klientom szeroką gamę rozrywki w najwyższej jakości. Obecnie portfolio operatora obejmuje już dwa dekodery 4K (z czego pierwszy z nich jest dostępny w ofercie Vectry już od blisko dwóch lat) obsługujące ten wysoki standard nadawania i umożliwiające dostęp do kanałów w jakości Ultra HD – teraz także do TVP 4K.

W Vectra stacja TVP 4K będzie dostępna w pakietach: Stalowym, Srebrnym, Złotym, Platynowym
i Super Film & Sport od 11 czerwca do 11 sierpnia, na pozycji numer 222, bez dodatkowych opłat dla klientów korzystających z najnowszego dekodera TV Smart 4K z Android TV lub 4K PVR 3770CFX udostępnionego w 2019 roku. Kibice, posiadający telewizor kompatybilny z technologią 4K będą więc mogli, dzięki stacji TVP 4K, oglądać mecze EURO 2020 również w wysokiej jakości Ultra HD.

Najważniejszą imprezę piłkarską roku będzie można śledzić także na kanale TVP Sport HD, który od 11 czerwca do 11 sierpnia udostępniony zostanie klientom korzystającym z pakietów Stalowego, Srebrnego, Złotego, Platynowego i Super Film & Sport w ramach „otwartego okna”.

Piłkarskie rozgrywki będą transmitowane również na kanałach TVP 1 HD i TVP 2 HD dostępnych
w Vectra we wszystkich pakietach telewizyjnych, w tym w usłudze TV Smart.

Klienci Multimedia Polska mogą uzyskać dostęp do kanałów w jakości 4K wybierając ofertę Vectry.
W tym celu powinni skontaktować się z zespołem obsługi Vectry – infolinią sprzedażową dostępną pod numerem 601 601 601 lub punktem obsługi – pełna lista salonów firmowych znajduje się na stronie: https://www.vectra.pl/kontakt/salony-firmowe/.

Jeden komentarz do “Vectra udostępni kanał TVP 4K bez dodatkowych opłat na czas UEFA EURO 2020

  • Masz 2 lat multimedia do grudnia 2021 ale dais ogloszenia moze dzis czerwca albo lipiec zmiany do Vectra 4K Platynowa I internet 600 mb ja krzysztof nieslyszacych pytanie ??? Odd ….

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *