Viking 25 – oferta Mobile Vikings o całe 4 zł w dół

Mobile Vikings obniża cenę swojej topowej oferty aż o 4 zł! Vikingowie szturmem zdobywają rynek ofert No Limit. Dotychczas ofertowym bestsellerem operatora było Viking 29 No Limit. Nielimitowane rozmowy, sms-y, mms-y 15 GB Internetu z możliwością powiększenia nawet do 3 GB przy regularnej subskrypcji, a wszystko to za cenę 29 zł. Dziś nordyccy wojownicy idą o krok dalej. 
 

 
Operator Mobile Vikings zdecydował się na odświeżenie swojej flagowej oferty. Od 17 maja za ten sam produkt zapłacimy 25 zł, czyli o całe 4 zł mniej. Użytkownicy dotychczasowej oferty, którzy korzystają z modelu subskrypcji mogą być spokojni – plan taryfowy automatycznie zredukuje się na ich kontach, a zamiast 29 zł będzie pobierane 25 zł.

  • Dział finansowy Mobile Vikings Polska spędził kilka miesięcy nad opracowaniem modelu, który zadowoli naszych klientów w największym stopniu. Początkowo myśleliśmy o obniżeniu naszej oferty o 3,50 zł. Zrobiliśmy jednak burzę mózgów, sporządziliśmy kilka wykresów i udało się opracować plan idealny. Tak powstała oferta Viking 25, dzięki której każdy Viking ma szansę zaoszczędzić 4 zł miesięcznie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo odciąży to portfele naszych użytkowników. Już pierwsze kalkulacje pozwoliły nam obliczyć, że odkładając tę kwotę co miesiąc, po 105 latach można kupić sobie 22-letniego VW Golfa III, czy w ciągu 119 lat odłożyć na iPhone X 64GB. Dzięki obniżce nasi użytkownicy będą także w stanie dorobić się miliona polskich złotych w ciągu 20 833 lat. W dobie wahającego się kursu bitcoina brzmi to kusząco. Sam model oszczędzania jest pewny i daje 100% gwarancję sukcesu – mówi Paweł Stempniak, Dyrektor Finansowy w Mobile Vikings Polska. 

Czy różnica jest wielka? Nikogo chyba nie trzeba przekonywać. 4 zł – mieć, a nie mieć! Operator w typowy dla siebie sposób pokazuje, jak wiele można zrobić za zaoszczędzone 4 zł na swoim blogu: https://blog.mobilevikings.pl/2018/05/17/hit-mobile-vikings-jeszcze-taniej-teraz-to-tylko-cwierc-stowy/, na przykład: sprawdzić swoją przyszłość czy… zamieszać na Sardynii.
Warto także poświęcić uwagę modelowi subskrypcji, z którego można skorzystać. Choć większości subskrypcja może kojarzyć się głównie z obserwowaniem youtuberów, tak naprawdę jest to popularny model biznesowy wykorzystywany przez takich gigantów jak Netfilx czy Spotify. Opcja ta polega na podpięciu karty, w wyniku czego opłata automatycznie co miesiąc ściągana jest z naszego konta. O niczym nie musimy pamiętać i nie jest to w żaden sposób zobowiązujące – możemy także płacić samodzielnie czy też w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Warto jednak z niej korzystać, ponieważ dzięki temu można zyskać 1 GB internetu więcej co miesiąc. Dzięki temu Mobile Vikings buduje most pomiędzy zwolennikami telefonów na kartę oraz na abonament i wychodzi do nich wszystkich z konkurencyjną ofertą.
Jak zapowiada Mobile Vikings Polska – odświeżona oferta to jeszcze nie koniec zmian, jakie planuje wprowadzić w tym roku. O kolejnych korzystnych modyfikacjach przedstawiciele sieci poinformują już w najbliższych miesiącach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *