MediaZapowiedzi TV

W listopadzie Filmbox Premium HD poleca

Kasowy hit, który na sprzedaży biletów zarobił ponad 300 milionów dolarów, a w obsadzie znalazły się topowe gwiazdy światowego kina.

 

Poznaj naszą rodzinkę

LITTLE FOCKERS

Kasowy hit, który na sprzedaży biletów zarobił ponad 300 milionów dolarów, a w obsadzie znalazły się topowe gwiazdy światowego kina.

Po dziesięciu latach małżeństwa, starań o bycie jak najlepszym mężem i ojcem dwójki dzieci Greg traci zaufanie teścia Jacka, który podejrzewa go o romans z seksowną koleżanką z pracy. Mężczyzna chce udowodnić, że zasługuje na stanie się nowym patriarchą całej rodziny, ale by tak się stało, musi przejść szereg ukrytych misji przygotowanych przez nieufnego Jacka.

Piątek, 12 listopada 2021 | 21:00

Reżyseria: Paul Weitz

Obsada: Robert De Niro, Ben Stiller, Owen Wilson, Dustin Hoffman

Rok produkcji: 2010

Shrek Trzeci

SHREK THE THIRD

Kultowa komedia animowana dla całej rodziny, do której głos podkładały największe gwiazdy polskiego kina.

Shrek i Fiona mają objąć tron w królestwie Zasiedmiogórgrodu. Zielony ogr nie chce jednak porzucać ukochanego bagna i zaciąga swoich przyjaciół, Osła i Kota w Butach, do chytrego planu. Mają pomóc mu ustanowić Artura nowym królem Zasiedmiogórgrodu.

Piątek, 19 listopada 2021 | 21:00

Reżyseria: Chris Miller, Raman Hui

Rok produkcji: 2007

Gatunek: Animowany

Shrek Forever

SHREK FOREVER AFTER

Kolejna odsłona przygód zielonego ogra, która po raz kolejny stała się kasowym hitem, a jej przychód z biletów sięgnął 750 milionów dolarów.

Rumpelstiltskin wykorzystuje kryzys wieku średniego u Shreka. Podstęp prowadzi do wymazania ogra z dotychczasowego życia i umieszczenia w alternatywnej i mrocznej osi czasu, w której rządzi sam Rumpelstiltskin.

Piątek, 26 listopada 2021 | 21:00

Reżyseria: Mike Mitchell

Rok produkcji: 2010

Gatunek: Animowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *