„W obcej skórze” od 5 stycznia w Novelas+ (wideo)

Telenowela „W obcej skórze” (org. En otra piel) – nowa wersja słynnego „Prawa pożądania” – już od 5 stycznia zagości na antenie Novelas+. W ramówce stacji zastąpi dobiegającą końca turecką produkcję „Nie oglądaj się”.

 

Od 5 stycznia w ramówce Novelas+ zagości nowa telenowela produkcji Telemundo pod tytułem „W obcej skórze” (org. En otra piel). W 154 odcinkowym remak’u kultowego „Prawa pożądania” główne role zagrali Maria Elisa Camargo („Porque el amor manda”), Jose Luis Pila („Osaczona”), David Chocarro („Dom po sąsiedzku”) i Laura Flores („Ukryta miłość”).

„W obcej skórze” to historia dwóch całkowicie różnych kobiet. Dzieli je wszystko – wiek, pochodzenie, status społeczny. Chociaż nie znają się nawzajem, podzielą ten sam tragiczny los, który zjednoczy je po śmierci.

 

 

Adriana (María Elisa Camargo) jest pracującą w nocnym barze, młodą dziewczyną, która zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana. Druga bohaterka, Monica Serrano (Laura Flores), to słynna pianistka z ogromnym majątkiem, wdowa z dwiema córkami, która niedawno poślubiła o wiele młodszego mężczyznę. Nowy mąż niestety nie odwzajemnia jej uczucia. Monica zostanie zdradzona i zabita przez własną siostrzenicę i mężczyznę, którego kocha. Pozostawiając w niebezpieczeństwie swoje córki. Opowieść o tajemnicy, miłości i pośmiertnej zemście, w której dwie kobiece dusze połączone są tajemniczym przeznaczeniem. Będą musiały dzielić jedno ciało w poszukiwaniu upragnionej sprawiedliwości. Obie kobiety umierają w tym samym czasie, ale dusza Monici odmawia opuszczenia tego świata. Wie, że jej dzieciom grozi poważne niebezpieczeństwo.

Pierwszy odcinek „W obcej skórze” już 5 stycznia o godz. 16:50 na antenie Novelas+. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:50 (20:30)

Telewizja Novelas+ dostępna w ofercie: Canal+ (kanał 27, 57), Polsat Box (kanał 439), Orange (249), INEA (48), Netia (137), PLAY NOW (36) oraz w serwisach internetowych Canal+ ONLINE i Polsat Box Go.

 

Źródło i materiaL: Telenovela.pl

One thought on “„W obcej skórze” od 5 stycznia w Novelas+ (wideo)

  • 14 stycznia 2022 o 18:01
    Permalink

    wszystko fajnie ale ta lektorka co czyta taak sobie od niechcenia jest beznadziejana tego sie nie da sluchać. Zmiencie tę lektorkę bo spadnie Wam ogladalność

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *