Telekomunikacja - Telefony - Promocje

W Plusie ruszyła promocja z okazji Black Friday

W sklepie internetowym Plusa wystartowała już promocja na Black Friday, w której można kupić urządzenia marki Samsung w obniżonych cenach. Klienci będą mogli wybrać Samsung Galaxy Z Fold 4 5G 512GB w jeszcze niższej cenie oraz smartwatche: Samsung Galaxy Watch 5 WiFi w wersji 40mm i 44mm oraz Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm WiFi.

 

 

 

W sklepie internetowym Plusa na www.plus.pl dostępna już jest promocja z okazji Black Friday, w ramach której obniżone zostały ceny wybranych urządzeń marki Samsung. Wybierając smartfon Samsung Galaxy Z Fold 4 5G 512GB można oszczędzić nawet 750 złotych. Klienci, którzy zdecydują się na zakup ratalny tego modelu zapłacą 749 zł na start oraz 12 rat po 583,32 zł, czyli łącznie 7748,84 zł.

W promocyjnej cenie znalazły się również smartwatche: Samsung Galaxy Watch 5 40mm WiFi  oraz Samsung Galaxy Watch 5 44mm WiFi o ponad 300 zł taniej, a także Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm WiFi w cenie obniżonej o ponad 500 zł.

W rozłożeniu na 12 rat klienci zapłacą za:

Abonament w Plusie – 2x więcej GB i Disney+ w prezencie nawet na 2 lata

Oprócz atrakcyjnych cen na urządzenia, klienci wybierający abonament głosowy za min. 55 zł/mies. w Plusie otrzymują 2x więcej GB z dostępem do najszybszej sieci 5G w Polsce oraz dostęp do Disney+ na dwa lata w prezencie. Ponadto Plus do podwojonej ilości GB i dostępu do Disney+ umożliwia dobranie abonamentów dla bliskich za 1 zł miesięcznie nawet na 15 miesięcy. Promocje łączą się ze sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *