W Plusie telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu!

W sieci Plus można kupić telefony na raty 0%, bez kosztów abonamentu, niezależnie od obecnej umowy. Plus jako największa sieć sprzedaży w Polsce umożliwia dostęp do profesjonalnej obsługi nawet w niewielkich miejscowościach, a profesjonalne doradztwo ekspertów pomoże w wyborze właściwego smartfona.

 

To oferta dla klientów chcących nabyć smartfony w atrakcyjnych cenach i szczególnie atrakcyjna dla osób, które swój telefon straciły, chcą dokupić go dla bliskich lub korzystały do tej pory z oferty „Tylko SIM” lub oferty „na kartę”, a także dla tych klientów, którzy poszukują smartfonowych nowości o lepszych parametrach technicznych.

Wyróżnikiem oferty jest to, że klient otrzymuje telefon wraz kartą SIM, której może używać lub nie. Sam o tym decyduje i jeśli nie korzysta – nie płaci! Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony i nie ma w niej opłaty aktywacyjnej.

Gdy klient zacznie używać kartę SIM opłaty będą naliczone jedynie za te usługi, z których skorzysta:

  • 10 zł za wykonane połączenie (pozostałe połączenia do końca cyklu bezpłatne),
  • 10 zł za wysłanego SMS (pozostałe SMS-y do końca cyklu bezpłatne),
  • 10 zł za transmisję danych maksymalnie 2 GB Internetu (lejek 32 kbs),
  • MMS-y według cennika, czyli 0,23zł za sztukę.

W promocji nie ma usług roamingu i połączeń międzynarodowych, a oferta nie uprawnia do udziału w Programie smartDOM i przyznawanych w nim rabatów oraz benefitów.

 

 

Klient może też skorzystać z opcji z usługą Serwisu Urządzenia, która za 10 zł miesięcznie umożliwia naprawę telefonu w przypadku jego uszkodzenia. Zakres usługi Serwis Urządzenia obejmuje organizację i pokrycie kosztów transportu telefonu od klienta do i z punktu naprawczego oraz dokonanie naprawy lub wymiany: wyświetlacza, obudowy, przycisków, kamery , a także usunięcie skutków zalania.

Więcej informacji znajduje się w regulaminach promocji i usługi oraz na stronie www.plus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *