MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

W Polsat Box Go – przedpremierowe odcinki seriali i nowe programy z wiosennej ramówki Polsatu i Czwórki

W pakiecie Polsat Box Go Premium widzowie obejrzą przedpremierowo i bez reklam nowości serialowe z wiosennej ramówki Polsatu i Czwórki. Wiosna to jeszcze więcej rozrywki – oprócz perypetii ulubionych bohaterów seriali, będą też wielkie emocje i wyzwania uczestników nowych programów oraz bliskie spotkania z gwiazdami.

 

Już teraz przedpremierowo w serwisie można oglądać pierwsze odcinki najnowszych sezonów „Przyjaciółek”, „Pierwszej miłości”, ”Gliniarzy”, „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”, „Policjantek i Policjantów”, „Pomóż mi”, „Trudnych spraw”, „Dlaczego ja” i „Na Ratunek 112”.

Wcześniej niż w TV w Polsat Box Go Premium będą publikowane:

„Przyjaciółki” i „Pierwsza miłość”– na tydzień przed premierą telewizyjną, pierwsze odcinki nowych sezonów już dostępne;

„Proceder”na tydzień przed emisją telewizyjną (premiera 8.04);

„Pomóż mi”, „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja”, „Policjanci i Policjantki”, „Na Ratunek 112”, „Gliniarze”, „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, pierwsze odcinki nowych sezonów już dostępne.

Odcinki nowego serialu „Planeta singli. Osiem historii” (pierwszy odcinek już 3.03), a także „Łowców Skarbów. Kto da więcej” (premiera 4.03) i „Pamiętników z wakacji” (premiera 4.03) będą trafiać do pakietu w dniu premiery telewizyjnej.

W pakiecie Polsat Box Go Premium już teraz można obejrzeć także cały sezon serialu „Bracia” w reżyserii Macieja Migasa z Janem Fryczem, Piotrem Stramowskim, Mateuszem Kościukiewiczem, Damianem Kretem i Nikodemem Rozbickim w rolach głównych, który wiosną będzie emitowany na antenie Polsatu.

Najnowsze hity rozrywkowe i ulubione programy

W Polsacie i Czwórce, dostępnych w Polsat Box Go Premium, widzowie obejrzą najnowsze hity rozrywkowe i ulubione programy w dniu ich premier:

„Love Island. Wyspa miłości” (premiera 4.03);

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” (premiera 8.03);

„Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami” (premiera 3.03);

„Ewa gotuje” (premiera 2.03);

„Nasz nowy dom” (premiera 6.03);

„Stop! Drogówka” (premiera 9.03).

Polsat Box Go – najlepsza rozrywka w prostych pakietach

Pakiet Polsat Box Go Premium, do którego trafiają nowości wiosennej ramówki Polsatu i TV4 przed emisją w TV, to także najnowsze polskie seriale na wyłączność, ponad 110 kanałów telewizyjnych, bogata biblioteka seriali i filmów, w tym hitów kinowych i tytułów oskarowych, a także programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek. Promocyjna cena pakietu to 30 zł/30 dni.

Nowości po emisji w telewizji trafiają do pakietu z niewielką liczbą reklam – Polsat Box Go Start. Wybierając ten pakiet, widz zyskuje w bardzo atrakcyjnej cenie, zaledwie 30 zł za cały rok (2,5 zł/mies.), dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych seriali i reality shows, wyjątkowej rozrywki i wielu ekscytujących nowości.

foto. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *