„W roli głównej" – Nowe odcinki w iTVN

Tej wiosny dostarczymy Państwu nową dawkę emocji w programie TVN Style „W roli głównej”. Magda Mołek od niemal jedenastu lat nie traci apetytu na kolejne rozmowy. Czy i w tym sezonie uda jej się stworzyć niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą wyznaniom? Kogo tym razem zaprosi do swojego programu? Zapraszamy do ITVN w każdą niedzielę od 8 kwietnia o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CDT – Chicago) i 19.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto).
 

 
– Jestem trochę wampirem, bo szybko podpinam się pod mojego rozmówcę. I bardzo dużo z niego czerpię – tak mówi Magda Mołek o swoich spotkaniach z gwiazdami. – Każda z rozmów czegoś mnie uczy, coś we mnie zmienia, coś innego pozwala mi dostrzec – dodaje.
Długie włosy, pomalowane paznokcie i makijaż, kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej. Poszukujący w życiu mocnych wrażeń, adrenaliny – kiedyś bił się na podwórku i nawet miał kłopoty z prawem, dzisiaj stanął za kamerą i robi filmy o przestępcach i życiu na krawędzi. Najbardziej utytułowana polska Himalaistka. Należy do światowej czołówki kobiecej wspinaczki wysokogórskiej. To tylko trójka tajemniczych gości którzy pojawią się w pierwszych odsłonach nowego sezonu. Kim są? Czym zaskoczą prowadzącą? Jakie sekrety zdradzą w programie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *