Zapowiedzi TV

W rytmie serca – Pojednanie i nieoczekiwane zagrożenia (wideo)

W najbliższą niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie, w serialu „W rytmie serca” zobaczymy jak Adam będzie usiłował walczyć o życie swojego ojca, Olgę nękaną przez mafię i Weronikę, która dowiedziała się, że jest w ciąży i jest tym faktem przerażona.
 

Adam (Mateusz Damięcki) wprowadził się do Marii (Barbara Kurdej-Szatan), ale ich szczęściu towarzyszy strach o życie i zdrowie Edwarda (Artur Żmijewski), który wciąż nie pozwala sobie pomóc. Doktor Żmuda zaprosi ojca na spotkanie z Grzesiem i Marią. Czy to sprawi, że Edward w końcu pogodzi się z ojcem i pozwoli sobie pomóc?
Adam będzie również usiłował pomóc innemu pacjentowi – młodemu tacie, który został sam z dzieckiem ponieważ jego matka, Ania (Olga Kalicka) postanowiła je porzucić. Chłopak walczy w sądzie o opiekę nad synem z rodzicami dziewczyny. Lekarz skontaktuje się z Anią i poinformować ją o tym co się dzieje.
Co zrobi młoda matka?
Tymczasem prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) nadal będzie prowadził śledztwo w sprawie Wilczyńskiego i odwiedzi w więzieniu Jeremiego Gałczyńskiego (Andrzej Zieliński), który przed laty został skazany za handel fałszywymi dziełami sztuki. Siedlecki będzie liczył na to, że bandyta postanowi się zemścić i przekaże mu informacje, dzięki którym Edward i Olga (Małgorzata Foremniak) trafią za kratki. Gałczyński tuż po rozmowie z prokuratorem zadzwoni za to do „przyjaciół” z mafii – kilka godzin później bandyci (Krzysztof Chudzicki oraz Tomasz Borkowski) włamią się do domu Olgi Krajno i zażądają od bizneswoman pieniędzy w zamian za jej życie.
– Pięć milionów. Na tyle panią wyceniliśmy…
Olga wpadnie w panikę i jeszcze tego samego dnia wyjedzie z Kazimierza. Czy bandyci dotrą również do Edwarda?
Na posterunku w Kazimierzu panuje nerwowa atmosfera – Weronika (Maria Dębska) – po tym, jak odkryła, że spodziewa się dziecka – jest o krok od załamania. Tymczasem jej tajemnicę poznaje Szarek (Dariusz Toczek) i… postanawia porozmawiać z Adamem (Mateusz Damięcki).
 


Co z tego wyniknie? Dowiemy się w niedzielę, 06 maja o godz. 20:00 na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *