Zapowiedzi TV

Wakacje w Polsat Music – nowa oprawa i pasma muzyczne (wideo)

Wakacje i muzyka. Te dwa elementy nie mogą bez siebie istnieć! Dlatego już od piątku, 22 czerwca, przez całe lato w Polsat Music zobaczymy nowe pasma muzyczne i wakacyjną oprawę.

 

 

Kilka razy w ciągu dnia najlepsze klipy muzyczne i hity, bez których nie może się odbyć żadne wakacyjne spotkanie, widzowie usłyszą w paśmie „Summer Hits”. Jednak to nie wszystko! W piątki i soboty od 20:00 do północy Polsat Music rozkręca imprezę wraz z pasmem „Summer Party”. Bez zmian, w ramówce kanału pozostaje program „Music Tour”, który latem odwiedzi szereg klubów w całej Polsce oraz wydarzeń plenerowych. A tych jak wiadomo o tej porze roku nie brakuje. W programie Darka Janika oprócz relacji z imprez, oczywiście rozmowy z gwiazdami i wyjątkowymi gośćmi. To wszystko, w każdą sobotę o godzinie 18:00 w programie „Music Tour”.

Wraz ze startem wakacji Polsat Music przygotował nową oprawę utrzymaną w letniej, słonecznej konwencji. Zobaczymy w niej morze, materace, plażę, ognisko i inne elementy, które zawsze, nawet w mniej słoneczne lub deszczowe dni, będą przypominać widzom, że trwa ulubiona pora roku większości z nich. Nowa oprawa Polsat Music została przygotowana przez zespół autopromocji Telewizji Polsat.

 

 

Podstawowym celem Polsat Music jest zawsze być telewizją, która gra najwięcej muzyki. W wakacje oprócz gorących hitów prezentujemy nową specjalną oprawę graficzną. W tym roku postawiliśmy na lifestylowy, ciepły i pozytywny przekaz mówi Ewa Czekała, szefowa stacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *