Radio

Wakacje z Radiem TOK FM – “W podróży” i “Od kuchni”

Jak można pomysłowo spędzić urlop w Polsce? Czego spodziewać się przy wyjeździe za granicę? Jak podróżować kulinarnie i poznawać dzięki kuchni inne kultury? O tym wszystkim dowiedzą się słuchacze Radia TOK FM ze specjalnych audycji przygotowanych właśnie na wakacje. Programów “W podróży” i “Od kuchni” będzie można słuchać wymiennie w ramach pasma “TOK360”, nadawanego od poniedziałku do piątku w lipcu i sierpniu br.

 

Od poniedziałku, 5 lipca br. w Radiu TOK FM w ramach pasma “TOK360” pojawiać się będą wakacyjne tematy. W dni tygodnia po godz. 18:20, wymiennie stacja zaproponuje słuchaczom specjalne letnie audycje – “W podróży” i “Od kuchni”.

W pierwszej z nich Piotr Balazs będzie przybliżać sposoby na podróże w czasach pandemii COVID-19. Opowie o aktualnych wymaganiach stawianych turystom w różnych państwach oraz przedstawi pomysłowe sposoby na wczasy w kraju. W programie “W podróży” nie zabraknie też opowieści o szerzej nieznanych polskich perełkach turystycznych, a także propozycji i podpowiedzi na weekend, czyli przeglądu atrakcji i wydarzeń w sam raz na krótki wypad.

Natomiast w audycji “Od kuchni” Paulina Nawrocka-Olejniczak zaprosi słuchaczy do wypróbowania kultowych przepisów, a jednocześnie poznania najatrakcyjniejszych kulinarnie kierunków podróży, kuchennych trendów i historii smaku. Na antenie TOK FM pojawią się porady, pomysły, stare patenty i nowe odkrycia – wszystko w programie o jedzeniu i gotowaniu, o świecie i Polsce widzianej przez kulinarny pryzmat.

Specjalne audycje nadawane będą do 27 sierpnia br.

Trwa też wakacyjna, nowa odsłona kampanii reklamowej “Słuchaj gdziekolwiek jesteś” Radia TOK FM, które chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie urlopu. W reklamach prasowych, internetowych i na nośnikach reklamy zewnętrznej stacja przypomina o tym, że jej programu można w internecie: na tokfm.pl oraz w aplikacji  TOK FM.

Dodatkowo, aby zachęcić wszystkich do wypróbowania oferty TOK FM Premium, na stronie kampanii „Słuchaj gdziekolwiek jesteś” zespół stacji zamieścił specjalny kod promocyjny. Zapewnia on bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do bogatej oferty audycji i podcastów, w tym tych dostępnych wyłącznie w internecie, oraz stacji TOK + Muzyka.

W lipcu br. będzie też obowiązywała promocyjna oferta subskrypcyjna TOK FM Premium – wszystkie pakiety TOK FM Premium można będzie kupić ze zniżką 40% na stronie https://audycje.tokfm.pl/premium.

Więcej informacji na ten temat – tutaj.

Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium, a liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM dynamicznie rośnie – obecnie wynosi ponad 25,7 tys.

tokfm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *