„Wakacyjna Trasa Dwójki” w Chełmie

W niedzielę, 22 sierpnia o godz. 20.00 rozpocznie się koncert „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Chełmie. Na scenie amfiteatru wystąpią: Edyta Górniak, Halina Frąckowiak, Norbi i inni.

 

Edyta Górniak zaśpiewa swoje głośne przeboje – „Jak najdalej”, „Your High” i hit zeszłego lata, „Lime”. W wykonaniu Haliny Frąckowiak usłyszymy „Papierowy księżyc”, „Napisz, proszę”, „Tin Pan Alley” oraz „Bądź gotowy dziś do drogi”.  Norbi wykona „Kobiety są gorące” oraz „Materacci”. Na scenie wystąpią również gwiazdy muzyki disco z zespołów Weekend, Bayera, Defis i Bayer Full.

Paulla zaśpiewa przeboje „Od dziś” i „Ostatnia noc”, a Ryszard Makowski  „Kocham lato”.

Utalentowane Siostry Szlachta, czyli Wiktoria i Julia – charyzmatyczne bliźniaczki znane m.in. z „Szansy na Sukces” – zaśpiewają hit Abby „Mamma Mia” oraz wielki przebój Sabriny „Boys (Summertime Love)”. Z kolei nastoletnia – Marien z właściwą sobie energią wykona „Shalala lala” z repertuaru Vengaboys.

Koncert poprowadzi duet: Ida Nowakowska i Aleksander Sikora. Na backstage`u gwiazdy gościć będą: Izabella Krzan i Norbi.

Na widzów TVP2 czekają interaktywne konkursy i zabawy. Będzie można pozdrowić bliskich, przysłać zdjęcia lub film z wakacji. Dla autorów najciekawszych produkcji przewidziano atrakcyjne nagrody.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty „Wakacyjnej Trasy Dwójki” odbywać się będą zgodnie z zasadami sanitarnymi.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” w niedzielę, 22 sierpnia o godz. 20:00 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *