MediaTVPZapowiedzi TV

„Wakacyjna Trasa Dwójki” we Włocławku

W niedzielę, 17 lipca o godz. 21.00 TVP2 zaprasza na trzeci przystanek „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. We Włocławku, który tego dnia stanie się stolicą muzyki i kultury Romów wystąpią m.in.: Don Vasyl,Cygańscy Książęta, Nikos oraz Katy&Jerry. Gościem specjalnym koncertu będzie Justyna Steczkowska.

 

Gorące romskie rytmy, kolorowe stroje oraz porywające układy taneczne – to wszystko czeka w niedzielny wieczór na włocławską publiczność oraz widzów Dwójki.

Wśród gwiazd wieczoru najbardziej znani wykonawcy romskiej sceny muzycznej, w tym: Cygańscy Książęta, Vasyl Junior, Elza, słynny Don Vasyl i jego syn Dziani. Na scenie wystąpi grupa Mejk, a także międzynarodowe sławy muzyki, m.in.: Nikos, Albina, Mercedes, Kristiano Tauru, Katy&Jerry. Dla publiczności we Włocławku zaśpiewają gwiazdy romskich festiwali: Kałe Jakha, Toskansky, Hamleto oraz Drago. Niedzielny koncert otworzy romski hymn „Dżelem, dżelem” w zbiorowym wykonaniu wszystkich artystów.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Justyna Steczkowska. Artystka zaprezentuje wyjątkowe show, na które złożą się: wielkie przeboje, wspaniałe kostiumy, porywające układy choreograficzne i wyjątkowy wokal Justyny Steczkowskiej. Usłyszymy utwory z płyty „I na co mi to było” („Kto i z kim – siwy dym” oraz „Kto wciska mi kit”), a także wielki przebój „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”.

Koncert poprowadzą Anna Popek i Dziani Szmidt, a na backstage’u towarzyszyć im będą Agnieszka Oszczyk i Małgorzata Opczowska.

Koncerty „Wakacyjnej Trasy Dwójki” uzupełnia efektowna scenografia w postaci dynamicznych platform, ruchomych podestów, gra świateł oraz multimedialne wizualizacje, które tworzą wyjątkowe tło dla tego porywającego widowiska tętniącego tańcem i muzyką.

Nie zawiodą się ci, którzy czekają na interaktywne konkursy i liczne atrakcje, które co tydzień pojawiają się w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Będzie okazja, aby pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmy z wakacji. Dla widzów i publiczności przygotowano koszulki z autografami gwiazd, atrakcyjne gadżety, a także wakacyjny konkurs, w którym będzie można wygrać samochód osobowy Fiat 500!

A wszystko to pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa”, które od samego początku nadaje rytm i ton „Wakacyjnej Trasie Dwójki”!

„Wakacyjna Trasa Dwójki” w niedzielę, 17 lipca o godz. 21.00 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *