PolecaneSieci kablowe

Wakacyjne oferty z pakietami premium i dostępem do serwisów sVOD od Vectry

Vectra przygotowała oferty wakacyjne, z których obecni i nowi klienci będą mogli skorzystać do końca lipca. Na zainteresowanych czekają m.in. paczki łączące usługi internetowe, telewizyjne oraz dostęp do pakietów premium i serwisów sVOD w atrakcyjnej cenie. Operator proponuje oferty w różnych konfiguracjach, tak by zapewnić użytkownikom rozrywkę na najwyższym poziomie i możliwie jak największy wybór treści.

 

Misją Vectry jest dostarczanie klientom jak najszerszej oferty rozrywki. Analizując ich potrzeby operator stworzył zestaw specjalnych ofert wakacyjnych, które będzie można nabyć na preferencyjnych warunkach jeszcze przez ponad miesiąc (tj. do końca lipca br.). Oferty cenowe różnią się w zależności od tego, z jakich usług klienci już korzystają lub na jakie będą się chcieli zdecydować.

W ramach promocji wakacyjnej dostępne są dwie oferty łączone, w tym Internet do 600 Mb/s z pakietem „Stalowym” (obejmującym dostęp do 45 kanałów telewizyjnych) wraz z dekoderem TV Smart 4K BOX oraz kanałami premium Canal+ oraz Eleven Sports w cenie 79,99 zł / mies. W przypadku wyboru pakietu „Złotego” (z dostępem do aż 139 kanałów) miesięczny koszt wyniesie 99,99 zł. Z obu będą mogli skorzystać nowi lub obecni klienci decydujący się na przedłużenie umowy.

Widzów mogą zainteresować także specjalne wakacyjne oferty na pakiety premium. W zależności od dotychczas posiadanych usług oraz wyboru nowych, klienci mogą nabyć Canal+, HBO lub Eleven oszczędzając nawet do 20 zł miesięcznie (w porównaniu z regularną ceną). Jednocześnie, mogą oni liczyć na od 3 do nawet 12 bezpłatnych miesięcy w zależności od tego, na jaką ofertę się zdecydują. Zaoszczędzić będą mogły również osoby decydujące się na wykupienie dostępu do popularnych serwisów streamingowych, a dokładnie Canal+ Online czy HBO Max.

Warto przypomnieć, że w ramach Canal+ znajduje się aż jedenaście kanałów premium, na których można obejrzeć uznane filmy, kreskówki, a także śledzić najciekawsze wydarzenia ze świata sportu. HBO z kolei gwarantuje dostępność cenionych seriali w jakości HD, a Eleven Sports transmituje mecze czołowych piłkarskich lig świata czy wyścigi żużlowe. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć na stronie internetowej operatora: https://www.vectra.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *