Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Wakacyjne promocje OPPO i Play

OPPO, wiodący producent urządzeń mobilnych, we współpracy z Play, przygotował pakiet wakacyjnych promocji. Już od dziś konsumenci decydujący się na ofertę Play L & Homebox 5G z dopłatą 40 zł otrzymają dobrze przyjęty model OPPO A91 za 1 zł. Ponadto do smartfonów OPPO A31 i OPPO A52 klienci dostaną w prezencie świetne słuchawki OPPO Enco W31 o wartości 399 zł. Oferta promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 

Debiutujący w kwietniu tego roku smartfon OPPO A91 charakteryzuje się wzorcowym wykonaniem oraz świetnym ekranem AMOLED, solidnym zestawem aparatów, a dodatkowo oferowany będzie w przystępnej cenie. Wszystko to sprawia, że został bardzo dobrze przyjęty przez recenzentów i stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę w swojej półce cenowej.

Poczwórne ujęcie

Model A91 został wyposażony w poczwórny zestaw aparatów tylnych: główny 48 MP, ultraszerokokątny 8 MP, monochromatyczny 2 MP oraz portretowy 2 MP. Dzięki technologii łączenia pikseli urządzenie jest w stanie uchwycić więcej detali, niezależnie, czy zostaną one zrobione w pełnym słońcu, czy też po zmroku. Dodatkowo – w połączeniu z bardzo szerokim kątem obiektywu 8 MP – takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie pełnych szczegółów, wyraźnych panoramicznych zdjęć, idealnie oddających spektakularne widoki. Tryb makro uchwyci natomiast elementy znajdujące się zaledwie 3 cm od obiektywu. Przód telefonu uzupełnia z kolei obiektyw 16 MP.

Inteligentna korekta

OPPO A91 wykorzystuje wspieraną przez sztuczną inteligencję technologię łatwej korekcji portretu, która jest obsługiwana zarówno przez aparat przedni, jak i tylny. Na podstawie 137 punktów twarzy, nawet z 4 osobami na jednej fotografii, telefon jest w stanie dokonać takich korekt, by osiągnąć maksymalnie naturalny, dopracowany rezultat, uwzględniający wiek i płeć bohaterów zdjęcia. W uzyskaniu efektownych ujęć portretowych pomoże także funkcja bokeh, rozmywająca tło tak, jak umożliwiają to profesjonalne aparaty.

Atrakcyjne wnętrze

Smartfon korzysta z 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB ROM, a jego płynna praca wspierana jest przez procesor MediaTek Helio P70. System w wersji ColorOS 6.1 działa w oparciu o Android 9. Oprócz slotu dual-SIM, w telefonie znajduje się także miejsce na kartę microSD umożliwiającą rozbudowę pamięci o kolejne 256 GB. Dzięki technologii VOOC 3.0 20W naładowanie urządzenia do 50% zajmuje tylko 30 min, a bateria 4025 mAh umożliwi swobodne korzystanie ze smartfona przez cały dzień.OPPO A91 w ofercie Play L & Homebox 5G z dopłatą 40 zł dostępny jest za jedyną złotówkę na start (wcześniej 139 zł). Promocja potrwa od 23 lipca do 21 sierpnia br.

Słuchawki, które robią różnicę

Dostępny w promocji z OPPO A31 i OPPO A52, nowy model bezprzewodowych słuchawek OPPO został niedawno wyróżniony podczas prestiżowego konkursu A’Design Award & Competition. Jury konkursu doceniło wzornictwo Enco W31, co sprawiło, że słuchawki zostały nagrodzone najwyższym odznaczeniem Platinum Design Award w kategorii Urządzenia Cyfrowe i Elektroniczne 2019-2020.

Wyjątkowe wzornictwo to jednak nie jedyna cecha, która odróżnia OPPO Enco W31 na rynku. Sprzęt OPPO jest wprost stworzony do komfortowego użytkowania. Ergonomiczny kształt słuchawek sprawia, że są prawie niewyczuwalne podczas noszenia, a sam dźwięk cieszy jeszcze bardziej dzięki wzmocnionym niskim i wysokim tonom oraz dodatkowym, wbudowanym mikrofonom. Współpracujący z słuchawkami algorytm AI zapewnia natomiast skuteczną redukcję hałasu z zewnątrz, co znacznie polepsza jakość przeprowadzanych rozmów.

Słuchawki mają także świetne parametry funkcjonalne, w szczególności korzystnie prezentuje się technologia redukcji opóźnień dźwięku. Stworzono je z myślą o eliminacji typowych problemów związanych z użytkowaniem słuchawek podłączanych przez bluetooth, takich jak niestabilność połączenia czy duże opóźnienia przesyłu.

Bezprzewodowe słuchawki Enco W31 dostaną w prezencie klienci Play decydujący się na wybór OPPO A31 i OPPO A52. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Więcej szczegółów na temat promocji znajduje się na stronie: https://www.play.pl/dlaciebie/sklep/Tydzie%C5%84%20OPPO?currentPage=1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *