Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Wakacyjny relaks z T-Mobile – odbierz kod na synchrobooka od Legimi

Wakacje kojarzą się ze słońcem i odpoczynkiem na leżaku bądź hamaku, a co za tym idzie – z dobrym humorem. Już teraz wszyscy klienci T-Mobile będą mogli oderwać się od codzienności i zrelaksować się z ulubioną książką, bo w ramach „Dobrze, że jesteś” przygotowaliśmy specjalny kod na bestsellerowe synchrobooki od Legimi. Użytkownicy będą mogli odebrać w prezencie jeden z 20 tytułów od 24 do 28 czerwca.

 

Wakacje to czas, w którym szukamy sposobów na to, by zrelaksować się w prosty i przyjemny sposób – dla jednych są to różne aktywności fizyczne, a dla innych – aktywności intelektualne. Bo czy błogi czas z książką w ręku nie będzie przyjemnością? Dla tych, którzy lubią odpoczywać w taki właśnie sposób, przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której klienci indywidualni mogą odebrać w prezencie jedną z 20 bestsellerowych pozycji z Legimi.

Szczegółowa lista synchrobooków objętych promocją znajduje się poniżej:

 

 

Zrelaksuj się na wakacjach ze swoją ulubioną książką

Aby skorzystać z promocji uprawniającej do darmowego zamówienia, należy odebrać kod  w aplikacji „Mój T-Mobile” w dniach od 24 do 28 czerwca. Z promocji można skorzystać jednorazowo do 28 czerwca do końca dnia na stronie www.legimi.pl/dobrzezejestes. Wystarczy wpisać tam kod promocyjny, wybrać książkę, a następnie zalogować się na swoje konto lub zarejestrować się w serwisie Legimi. Po pobraniu aplikacji mobilnej Legimi i zalogowaniu się na swoje konto, wybrany synchrobook będzie dostępny w wirtualnej półce.

Z prezentu mogą skorzystać zarówno abonamentowi klienci T-Mobile (T, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *