Walka Giennadij Gołowkin – Saul Alvarez w TVP 1 i TVP Sport

W nocy z sobotę na niedzielę Giennadij „GGG” Gołowkin i Saul „Canelo” Alvarez zmierzą się ze sobą po raz drugi. We wrześniu minionego roku ich walka zakończyła się remisem. W nocy z soboty na niedzielę dojdzie do rewanżu, na który czekają wszyscy fani boksu.
 

 
Rezultat pierwszej walki wzbudził kontrowersje. Pojawiło się wiele opinii, że zwycięstwo powinien odnieść Gołowkin. W najbliższy weekend wreszcie okaże się, kto jest lepszy. Wszystko będzie można zobaczyć w Telewizji Polskiej.
O godz. 1:40 w TVP Sport rozpocznie się studio. Walkę wieczoru poprzedzi jednak kilka innych ciekawych pojedynków. Pierwszą walką, którą pokażemy, będzie starcie Romana Gonzaleza z Moisesem Fuentesem. Później na ring wyjdą David Lemieux oraz Garry O’Sullivan. Przedostatnim pojedynkiem będzie konfrontacja Jaime Munguia – Brandon Cook.
Od ok. godz. 4:15 gala będzie transmitowana także w TVP 1. Walka Alvareza z Gołowkinem ma rozpocząć się o godz. 4:55. Transmisja całej gali także na SPORT.TVP.PL oraz w aplikacji mobilnej.
Plan transmisji gali w Las Vegas: 
1:40 studio
2:05 Roman Gonzalez – Moises Fuentes (10 rund)
2:55 David Lemieux – Gary O’Sullivan (12 rund)
3:50 Jaime Munguia – Brandon Cook (12 rund)
4:55 Saul „Canelo” Alvarez – Giennadij „GGG” Gołowkin (walka wieczoru, 12 rund)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *