Platforma Canal+Polsat BOXSieci kabloweSport w TV

Walka o awans do wielkiego finału szwedzkiej ligi żużlowej w Eleven Sports

W najbliższych dniach ELEVEN SPORTS pokaże półfinałowe mecze szwedzkiej ligi żużlowej, w których będzie można zobaczyć polskich zawodników.

 

Już dziś o 18:55 na antenie Eleven Sports 2 transmitowane będzie pierwsze starcie Smederny Eskilstuna z Rospiggraną SK. Gospodarze byli najsilniejszą drużyną sezonu zasadniczego, dzięki czemu awansowali do tej fazy rozgrywek bez konieczności rywalizacji w ćwierćfinale.

W ich barwach wystąpią Kacper Woryna i Grzegorz Zengota, a także znani z występów w PGE Ekstralidze Daniel Bewley oraz Robert Lambert. Po stronie gości czołową postacią może być Szymon Woźniak, który był najlepiej punktującym zawodnikiem swojej ekipy w ostatnich miesiącach. W ich szeregach pojawi się również Tomasz Gapiński.

We wtorek w Eleven Sports 1 od 18:55 będzie można śledzić rewanżowe starcie drugiego półfinału, w którym Dackarna Målilla zmierzy się z Lejonen Gislaved. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Lwów 49:41, głównie dzięki znakomitej postawie Dominika Kubery oraz Bartosza Zmarzlika. Czy przed własną publicznością Maciej Janowski i jego koledzy z Dackarny będą w stanie odrobić stratę?

Polecamy w poniedziałek, 19 września:

18:55, Eleven Sports 2, Smaderna Eskilstuna – Rispiggarna SK (pierwszy mecz) komentarz: Marcin Kuźbicki, Marcin Musiał

18:55, Eleven Sports 1, Dackarna Målilla – Lejonen Gislaved (rewanż) komentarz: do potwierdzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *