MediaZapowiedzi TV

Walka z siłami zła, czyli listopad w AXN

6 listopada telewizja AXN zabierze widzów w świat magii, czarów oraz nadprzyrodzonych mocy w 2. sezonie serialu Kroniki Shannary. Zaraz po nim autor bestsellerów, Richard Castle, oraz detektyw Kate Beckett, powrócą w 7. sezonie serialu Castle. 21 listopada policjant Nick Burckhardt stanie do ponownej walki z siłami zła w 4. sezonie serialu Grimm. Natomiast w każdą środę na widzów AXN czekają najnowsze odcinki serialu Ultraviolet z Martą Nieradkiewicz, Sebastianem Fabijańskim, Agatą Kuleszą i Bartłomiejem Topą.

 

 

 

 

Kroniki Shannary to produkcja fantasy, stworzona na podstawie cyklu 26 powieści Terry’ego Brooksa, które sprzedały się na przestrzeni kilkudziesięciu lat w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Elficka księżniczka Amberle (Poppy Drayton) bierze udział w niebezpiecznym turnieju, który ma wyłonić Wybrańców, chroniących starożytne drzewo Ellcrys. W trakcie uroczystości zaprzysiężenia Amberle ma wizję, która przepowiada zniszczenie świata. Wkrótce magiczne drzewo zaczyna umierać, a każdy liść spadający z Ellcrys to uwolniony demon, dołączający do armii potężnego złego druida Dagdy Mora. Z księżniczką w misję ratowania świata rusza półelf Wil Ohmsford (Austin Butler) oraz Eretria (Ivana Baquero).

W drugim sezonie serialu po zwycięstwie nad Dagda Morem, które było możliwe dzięki poświęceniu życia przez księżniczkę Amberle, Wil i Eretria prowadzą na pozór normalne życie w postapokaliptycznym San Francisco. Jednak siły ciemności nie dadzą na długo o sobie zapomnieć. Premiera 2. sezonu serialu Kroniki Shannary w poniedziałek 6 listopada o godz. 21:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:00 w AXN.

Serial Castle to historia znanego nowojorskiego pisarza, Richarda Castle’a (Nathan Fillion), który cierpiąc na niemoc twórczą postanawia pomóc nowojorskiej policji w ujęciu mordercy, który naśladuje zabójstwa inspirowane jego powieściami kryminalnymi.

Osobą prowadzącą śledztwo okazuje się nieprzejednana pani detektyw, Kate Beckett (Stana Katic), której Castle ma towarzyszyć w roli konsultanta. Po rozwiązaniu sprawy pisarz postanawia na stałe zawitać do życia zawodowego Kate i pomóc jej w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych spraw.

W 7. sezonie serialu bohaterowie będą starali się wyjaśnić tajemnicze zniknięcie Castle’a. Premiera 7. sezonu serialu Castle w poniedziałek 6 listopada o godz. 22:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 22:00 w AXN.

Grimm to serial o detektywie Nicku Burckhardt (David Giuntoli). Główny bohater wiedzie ułożone życie u boku swojej ukochanej, Juliette (Bitsie Tulloch), którą planuje poprosić o rękę. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy Nick zaczyna widzieć…potwory. Umierająca ciotka Marie (Kate Burton) wyjawia mu rodzinny sekret – członkowie ich rodu posiadają zdolność rozpoznawania bestii, które ukrywają się pod postaciami zwykłych ludzi.

Rodzina od pokoleń ma za zadanie walczyć z nimi. Nick musi pogodzić swoje nowe umiejętności z pracą w policji oraz utrzymać wszystko w tajemnicy przed Juliette i swoim partnerem Hankiem (Russell Hornsby).  Jedyną osobą, na której może polegać w nowej sytuacji jest Monroe (Silas Weir Mitchell), który wprowadza go w tajemnice nadprzyrodzonego świata.

W najnowszym sezonie serialu główny bohater będzie musiał się zmierzyć z utratą swoich mocy. Premiera 4. sezonu serialu Grimm we wtorek 21 listopada o godz. 23.00. Kolejne odcinki we wtorki o godz. 23:00.

Ultraviolet to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola.

Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

W serialu zobaczymy Martę Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskigo, Agatę Kuleszę, Michała Żurawskiego, Marka Kalitę i Bartłomieja Topę. W najnowszych odcinkach serialu członkowie grupy Ultraviolet zajmą się sprawą tajemniczego wybuchu w biurze poselskim oraz rozwiązaniem zagadki tajemniczych zaginięć kobiet.

Premiera nowych odcinków serialu Ultraviolet w każdą środę o 22:00 w AXN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *