Warner Bros. Interactive Entertainment będzie dystrybutorem gry Cyberpunk 2077 w Ameryce Północnej

CD PROJEKT z przyjemnością informuje, że Warner Bros. Interactive Entertainment, lider światowego rynku elektronicznej rozrywki, będzie dystrybutorem gry RPG Cyberpunk 2077 na terenie Ameryki Północnej.

 

 

Cyberpunk 2077 to gra role-playing rozgrywająca się w tętniącym życiem i technologią otwartym świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, groźnych netrunnerów i błyskotliwych korpohakerów. Gracze wcielają się w postać V — cyberpunka stawiającego pierwsze kroki w najniebezpieczniejszym mieście przyszłości. Opowieść V oraz rozbudowane misje poboczne zaoferują dziesiątki godzin rozgrywki pełnej skomplikowanych moralnie wyborów. Ich konsekwencje wpłyną na przyszłość V oraz bohaterów, których spotka na swojej drodze. Akcja gry Cyberpunk 2077 — zdobywczyni ponad 100 nagród podczas targów E3 2018 — umiejscowiona jest w uniwersum klasycznego systemu fabularnego Cyberpunk 2020.

„Z Warner Bros. współpracowaliśmy już w ramach projektów Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon. Obie premiery były bardzo udane, więc jestem przekonany, że nowy etap współpracy przyniesie kolejne sukcesy obu stronom.” – mówi Michał Nowakowski, Członek Zarządu CD PROJEKT odpowiedzialny za kształtowanie i realizację polityki sprzedażowej Spółki – „Cyberpunk 2077 to nasz najambitniejszy dotychczasowy projekt. Liczę, że razem dokonamy wspaniałych rzeczy.”

CD PROJEKT RED zalicza się do czołówki światowych studiów deweloperskich i z przyjemnością ponownie nawiązujemy z nim współpracę.” – mówi Kevin Kebodeaux, Wiceprezes Zarządu Warner Bros. Interactive Entertainment do spraw sprzedaży na rynku amerykańskim „Cyberpunk 2077 to wyjątkowy tytuł. Oczekujemy więc, że nasza współpraca z CD PROJEKT RED przyniesie znakomite rezultaty.”

Warner Bros. Interactive Entertainment będzie odpowiadać za dystrybucję i promocję gry Cyberpunk 2077 na terenie Ameryki Północnej w wersjach przeznaczonych na komputery PC oraz na konsole PlayStation®4 i Xbox One.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *