„Warsaw Shore Bar” tylko w player!

Już w nocy z niedzieli 28.10. na poniedziałek 29.10. tylko w player wystartuje nowy program „Warsaw Shore Bar”, w którym najbardziej imprezowa ekipa pójdzie do pracy. Materiał będzie można oglądać bez opłat.

„Warsaw Shore Bar” to pomysł uczestników programu na wyjątkowe miejsce i wspólny biznes. Szaleni imprezowicze  – bohaterowie 10. sezonu „Warsaw Shore: Ekipy z Warszawy” – postanowili, że będą nie tylko pracować, ale przede wszystkim dobrze się bawić. W barze połączą to, co lubią najbardziej: zarabianie pieniędzy i imprezową atmosferę. To wyjątkowa przygoda: słońce, plaża i kolorowe drinki.

Nad całością będzie czuwał wyjątkowy szef. Czy imprezowicze z „Warsaw Shore” poprowadzą swój bar według zasady „Pracuj, jak cię widzą, a jak cię nie widzą, to nie pracuj”? Widzowie przekonają się, jak najlepsza imprezowa ekipa odnajdzie się w świecie pracy i biznesu. Czy poradzi sobie z odpowiedzialnością i ograniczeniem alkoholu? Kto okaże się najlepszym barmanem?

Każdy odcinek programu będzie udostępniany w poniedziałek 20 minut po północy tylko w player bez żadnych opłat. Zaplanowano 12 odcinków.

Player to najbardziej angażujący polski serwis OTT zawierający kanały na żywo oraz programy, filmy i seriale na żądanie. Użytkownicy player.pl mogą również korzystać z oferty player+ współtworzonej z nc+, dzięki której zyskują dostęp do ponad 40 kanałów na żywo oraz do biblioteki filmów i seriali, m.in. TVN, a także CANAL+ i HBO bez reklam i bez długoterminowych zobowiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *