MediaPlayerZapowiedzi TV

“Warsaw Shore”: Pierwsze spotkanie i nowy początek – największa impreza tej jesieni już w niedzielę w MTV!

Wiele nowych twarzy, silne osobowości, pierwsze flirty, miłosne trójkąty i zaskakujące wyznania – to wszystko w premierowym odcinku 17. sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Kultowe show po roku przerwy wraca na ekrany widzów MTV Polska. Już w najbliższą niedzielę o godz. 23:00 rozpoczynamy największą imprezę tej jesieni, na której nie może was zabraknąć!

 

Już w najbliższą niedzielę widzów MTV Polska czeka premiera 17. sezonu najbardziej imprezowego show w Polsce! Na podbój najlepszych wrocławskich klubów wyruszą uczestnicy doskonale znani z poprzednich edycji programu – Milena Łaszek, Patryk Spiker, Oliwia Dziatkiewicz, Lena Majewska, Jeremiasz „Jez” Szmigiel, Kamil Jagielski i Michał „Sarna” Sarnowski. W legendarnej willi z 5. sezonu znalazło się jednak miejsce również dla trójki świeżaków – Aleksandry Okrzesik, Przemysława „Sequento” Skulskiego oraz Wiktorii Robert. Które z nich najszybciej złapie kontakt z weteranami formatu?

Stacja zapewnia, że już pierwszy odcinek nowego sezonu dostarczy widzom wielu emocji! Będzie zapoznawcza impreza, pierwsze flirty i wyznania, a niektórzy przekonają się, że pozory mogą mylić… Nie zabraknie też miłosnych trójkątów. Ale Sequento powalczy nie tylko o względy Mileny i Oliwii – chłopaki zmierzą się też w domowych zawodach kulturystycznych!

Emisja pierwszego odcinka „Warsaw Shore” odbędzie się już w najbliższą niedzielę o 23.00 w MTV

Kolejne epizody będzie można oglądać co tydzień o tej samej porze.

Wszystkie 13 odcinków dostępnych będzie również w serwisie Player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *