Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sportu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport News HD, Polsat Sport HD oraz Polsat Sport Extra HD.
 

 

SOBOTA

PIŁKA NOŻNA
Nice 1 Liga
Podbeskidzie – Sandecja Nowy Sącz, godz. 14:45 (Polsat Sport) Komentują: Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński
Liga chińska
Shanghai Greenland Shenhua Football Club – Shanghai SIPG Football Club, godz. 9:20 (Polsat Sport Extra) komentują: Szymona Rojek i Andrzej Strejlau
KOSZYKÓWKA
Polska Liga Koszykówki
II mecz półfinałowy: Polski Cukier Toruń – Energa Czarni Słupsk, godz. 17:30 (Polsat Sport) komentują: Adam Romański i Rafał Juć
SIATKÓWKA
Mecz towarzyski
Polska – Iran, godz. 19:45 (Polsat Sport) komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
TENIS
ATP Masters Tour Masters 1000 Internazionali BNL D’Italia
I półfinał, godz. 14:30 (Polsat Sport Extra) komentuje: Dawid Olejniczak
II półfinał, godz. 20:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Katarzyna Nowak
BOKS
Gala boksu zawodowego
Noel Gevor – Krzysztof Włodarczyk, godz. 18:30 (Polsat Sport Fight) i godz. 22:30 (Polsat Sport)  Komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk
Gala boksu zawodowego
Terence Crawford – Felix Diaz, godz. 3:00 (Polsat Sport) komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski
MOTOGP
Motocyklowe MŚ Francja
III sesja treningowa, godz. 9:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
kwalifikacje, godz. 12:35 (Polsat Sport Extra) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
 

NIEDZIELA

 
PIŁKA NOŻNA
CAFE FUTBOL, godz. 11:00 (Polsat Sport)
Nice 1 Liga
Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec, godz. 20:15 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej iwan
Liga rosyjska
Lokomotiv – Zenit, godz. 14:00 (Polsat Sport News) komentuje: Grzegorz Michalewski
Liga ukraińska
Szachtar Donieck – Olimpik, godz. 16:00 (Polsat Sport News) komentuje: Robert Zieliński
ŻUŻEL
Nice 1 Liga
Orzeł Łódź – Stal Rzeszów, godz. 14:45 (Polsat Sport) komentuje: Paweł Wójcik
KOSZYKÓWKA
Euroliga
finał, godz. 20:00 (Polsat Sport News) komentują: Adam Romański i Rafał Juć
TENIS
ATP Masters Tour Masters 1000 Internazionali BNL D’Italia
finał, godz. 16:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Tomaszewski
MOTOGP
Motocyklowe MŚ Francja
wyścig, godz. 11:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *