Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD oraz Polsat Sport News HD. O to propozycje.

 

 

SOBOTA

SIATKÓWKA

Liga Światowa

Chiny - Australia godz. 13:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

USA - Rosja godz. 17:15 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Polska - Iran godz. 19:15 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Bułgaria - Serbia godz. 21:00 (Polsat Sport News) Komentują: Adam Romański i Krzysztof Ignaczak

Argentyna - Brazylia godz. 0:00 (Polsat Sport) Komentują: Adrian Brzozowski i Damian Dacewicz

Włochy – Belgia godz. 0:30 (Polsat Sport News) Komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

Francja - Kanada godz. 2:30 (Polsat Sport News) Komentują: Adrian Brzozowski i Damian Dacewicz

PIŁKA NOŻNA

Mistrzostwa Europy U21

Portugalia - Serbia godz. 17:45 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Szymona Rojek i Waldemar Prusik

Hiszpania - Macedonia godz. 20:30 (Polsat Sport Extra) Komentują: Cezary Kowalski i Czesław Michniewicz

skróty godz. 0:00 (Polsat Sport News)

BOKS

Gala boksu zawodowego

Andre Ward - Siergiej Kowaliow godz. 3:00 (Polsat Sport) Komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

NIEDZIELA

SIATKÓWKA

Liga Światowa

final four 3. gr I półfinał godz. 8:10 (Polsat Sport News) komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

final four 3. gr II półfinał godz. 10:20 (Polsat Sport News) komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

Kanada - Włochy godz. 12:50 (Polsat Sport Extra) Komentują: Adrian Brzozowski i Damian Dacewicz

Rosja - Iran godz. 17:15 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Chiny - Japonia godz. 19:00 (Polsat Sport News) Komentują: Adam Romański i Damian Dacewicz

Polska - USA godz. 19:15 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Brazylia - Serbia godz. 21:00 (Polsat Sport News) Komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

final four 3. gr mecz o 3. miejsce godz. 23:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Adrian Brzozowski i Damian Dacewicz

Argentyna - Bułgaria godz. 0:00 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

Belgia – Francja godz. 0:30 (Polsat Sport News) Komentują: Adam Romański i Damian Dacewicz

final four 3. gr mecz o 1. miejsce godz. 1:30 (Polsat Sport Extra) komentują: Adrian Brzozowski i Damian Dacewicz

PIŁKA NOŻNA

Mistrzostwa Europy U21

Niemcy - Czechy godz. 17:45 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Tomasz Włodarczyk i Roman Kołtoń

Dania – Włochy godz. 20:30 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Michalewski i Tomasz Hajto

skróty godz. 0:00 (Polsat Sport News)

Liga chińska

Guangzhou R&R - Shanghai SIPG godz. 13:25 (Polsat Sport News)

ŻUŻEL

Nice 1 Liga

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów godz. 14:45 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Paweł Wójcik

LEKKOATLETYKA

Diamond League

Sztokholm godz. 2:30 (Polsat Sport News) Komentują: Przemysław Iwańczyk i Artur Partyka

Weekend z kanałami sportowymi Polsatu
5 (100%) 1 vote

2 Komentarze

  1. Weekend jak ostatnie w polsacie zapowiada się bardzo interesująco. Szczególnie polsat sport wypada świetnie na tle konkurencji co jak zwykle winduje oglądalność w polsacie.
  2. Piłka nożna i siatkówka - no cóż więcej potrzeba - CP ma cały czas najlepszą ofertę sportową i cały czas ją rozwija - tak trzymać !!!