Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD oraz Polsat Sport Extra HD. Oto propozycje.
 

 

SOBOTA

SIATKÓWKA
Liga światowa
I półfinał Final four II gr Słowenia – Holandia godz. 9:00 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Damian Dacewicz
II półfinał Final four II gr Australia – Japonia godz. 11:30 (Polsat Sport News) Komentują: Marek Magiera i Damian Dacewicz
PIŁKA NOŻNA
Mistrzostwa Europy U21
Włochy – Niemcy godz. 20:30 (Polsat Sport) Komentuje: Tomasz Włodarczyk i Roman Kołtoń
Czechy – Dania godz. 20:30 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Michalewski i Czesław Michniewicz
skróty godz. 0:00 (Polsat Sport News)
TENIS
ATP 500 Gerry Weber Open Halle
II półfinał godz. 16:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Katarzyna Nowak
I półfinał godz. 18:30 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Tomasz Lorek
Aegon Championship
I półfinał godz. 14:30 (Polsat Sport News) Komentuje: Marcin Muras
II półfinał godz. 17:00 (Polsat Sport News) Komentuje: Tomasz Tomaszewski
SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe MŚ
III sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
kwalifikacje godz. 12:35 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
F2
Wyścig 1 godz. 11:40 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Grzegorz Jędrzejewski
BOKS
Mistrzostwa Europy w boksie
finał godz. 15:00 (Polsat Sport Fight) Komentują: Janusz Pindera
SIATKÓWKA PLAŻOWA
2017 CEV Beach Volleyball European Championship Masters
I półfinał kobiet godz. 19:30 (Polsat Sport News) Komentuje: Adrian Brzozowski
II półfinał kobiet godz. 20:30 (Polsat Sport News) Komentuje: Adrian Brzozowski
mecz o 3 miejsce kobiet godz. 21:30 (Polsat Sport News) Komentuje: Adrian Brzozowski
Finał kobiet godz. 22:30 (Polsat Sport News) Komentuje: Adrian Brzozowski
 

NIEDZIELA

 
SIATKÓWKA
Liga światowa
mecz o 3. miejsce Final four II gr godz. 5:30 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Damian Dacewicz
final Final four II gr godz. 8:00 (Polsat Sport) Komentują: Marek Magiera i Damian Dacewicz
TENIS
ATP 500 Gerry Weber Open Halle
finał godz. 13:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Tomasz Lorek
Aegon Championship
finał godz. 15:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Tomasz Tomaszewski
PIŁKA NOŻNA
Liga chińska
Guangzhou Evergande Taobao Football Club – Hebei China Fortune godz. 13:25 (Polsat Sport News) Komentują: Szymon Rojek i Andrzej Strejlau
SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe MŚ
wyścig godz. 13:00 (Polsat Sport) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
F2
Wyścig 2 godz. 12:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Grzegorz Jędrzejewski
FUTBOL AMERYKAŃSKI
XII SuperFinał PLFA godz. 17:45 (Polsat Sport) Komentuje: Andrzej Kostyra
SIATKÓWKA PLAŻOWA
2017 CEV Beach Volleyball European Championship Masters
I półfinał mężczyzn godz. 17:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Adrian Brzozowski
II półfinał mężczyzn godz. 18:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Adrian Brzozowski
mecz o 3 miejsce mężczyzn godz. 15:30 (Polsat Sport News) Komentuje: Adrian Brzozowski
Finał mężczyzn godz. 16:30 (Polsat Sport News) Komentuje: Adrian Brzozowski


Jedna myśl na temat “Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

  • 25 czerwca 2017 o 11:14
    Permalink

    Kolejny świetny weekend z polsatem sport. Sporo wydarzeń live, czego brakuje w chwili obecnej u konkurencji. Ja osobiście czekam na U21 i tenis.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *