Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD oraz Polsat Sport Extra HD. Oto propozycje.

 

SOBOTA

TENIS

Nitto ATP Finals

I półfinał debla: Kubot/Melo – Harrison/Venus godz. 13:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Tomasz Lorek i Dawid Olejniczak

I półfinał singla godz. 15:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Marcin Muras

II półfinał debla: Kontinen/Peers – Murray/Soares godz. 19:00 (Polsat Sport News) i godz. 19:30 (Polsat Sport Extra) komentuje: Filip Gawęcki

II półfinał singla godz. 21:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Tomaszewski

PIŁKA NOŻNA

Liga ukraińska

Zirka – Dynamo Kijów godz. 13:00 (Polsat Sport News) Komentuje: Robert Zieliński

Liga czeska

SK Slavia Praga – FK Dukla Praga godz. 18:00 (Polsat Sport News) Komentują: Tomasz Włodarczyk i Marcin Kalita

Liga holenderska

NAC Breda – Ajax Amsterdam godz. 20:40 (Polsat Sport News) Komentuje: Piotr Przybysz

Feyenoord – VVV-Venlo godz. 1:00 (Polsat Sport News) Komentuje: Marcin Feddek

Liga rosyjska

Krasnodar – Spartak Moskwa godz. 23:30 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Grzegorz Michalewski

SIATKÓWKA

Plusliga

Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom godz. 14:45 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur

BOKS

Gala boksu zawodowego

Tomasz Adamek – Fred Kassi godz. 18:00 (Polsat Sport) , (Polsacie Sport Figh) i (Polsacie) Komentują: Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa

RUGBY

Rugby Europe Trophy

Polska – Mołdawia godz. 17:30 (Polsat Sport Extra) komentują: Przemysław Iwańczyk i Mariusz Liedel

NIEDZIELA

PIŁKA NOŻNA

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

Nice 1 Liga

Miedz Legnica – Raków Częstochowa godz. 17:30 (Polsat Sport) Komentują: Cezary Kowalski i Waldemar Prusik

Liga holenderska

PEC Zwolle – PSV Eindhoven godz. 14:25 (Polsat Sport News) Komentuje: Szymon Rojek

KOSZYKÓWKA

Polska Liga Koszykówki

Anwil Włocławek – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. godz. 12:30 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

TENIS

Nitto ATP Finals

finał debla godz. 16:30 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Lorek i Dawid Olejniczak

final singla godz. 19:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Dawid Olejniczak i Tomasz Tomaszewski

SIATKÓWKA

Plusliga

Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin godz. 14:45 (Polsat Sport) Komentują: Jerzy Mielewski i Wojciech Drzyzga

Liga Siatkówki Kobiet

BKS Profit Credit Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź godz. 20:00 (Polsat Sport) Komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *