Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD oraz Polsat Sport Extra HD. Oto propozycje.

 

 

PIĄTEK

TENIS
ATP World Tour 500 Dubai

Półfinał godz. 14:00 (Polsat Sport) komentuje: Dawid Olejniczak

Półfinał godz. 16:00 (Polsat Sport) komentuje: Tomasz Tomaszewski

ATP World Tour 500 Acapulco

Półfinał godz. 1:00 (Polsat Sport) komentuje: Tomasz Lorek

Półfinał godz. 5:00 (Polsat Sport) komentuje: Filip Gawęcki

SIATKÓWKA
Plusliga

Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie godz. 18:00 (Polsat Sport) komentują: Przemysław Iwańczyk i Wojciech Drzyzga

PIŁKA NOŻNA
NICE 1. liga

Miedź Legnica – Odra Opole godz. 20:30 (Polsat Sport) komentują: Bożydar Iwanow i Waldemar Prusik

KOSZYKÓWKA
Euroliga

Panathinaikos Superfood Ateny – Olympiacos Pireus godz. 20:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

SOBOTA

SIATKÓWKA
Plusliga

Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów godz. 14:45 (Polsat Sport) komentują: Marek Magiera i Tomasz Wójtowicz

PIŁKA NOŻNA
NICE 1. liga

Podbeskidzie Bielsko – Biała – Stomil Olsztyn godz. 17:30 (Polsat Sport) komentują: Marcin Feddek i Andrzej iwan

Liga holenderska

PSV Eindhoven – FC Utrecht godz. 18:25 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Piotr Przybysz

NAC Breda – Feyenoord godz. 20:40 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Cezary Kowalski

TENIS
ATP World Tour 500 Dubai

finał godz. 16:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Lorek

ATP World Tour 500 Acapulco

finał godz. 4:00 (Polsat Sport News) komentuje: Dawid Olejniczak

BOKS
Gala boksu zawodowego

Kell Brook – Sergiej Rabchenko godz. 20:00 (Polsat Sport) Komentują: Andrzej Kostyra i Maciej Miszkiń

Gala boksu zawodowego

Sergiej Kowaliew – Igor Michałkin godz. 3:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Janusz Pindera i Albert Sosonowski

MMA
UFC 222

Cyborg – Kunitskaya godz. 4:00 (Polsat Sport) Komentują: Maciej Turski i Dominik Durniat

NIEDZIELA

KOSZYKÓWKA
Energa Basket Liga

TBV Start Lublin – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. godz. 12:30 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

SIATKÓWKA
Plusliga

Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel godz. 14:45 (Polsat Sport) komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadzieiwcz

MKS Będzin – Dafi Społem Kielce godz. 20:00 (Polsat Sport) komentują: Krzysztof Wanio i Wojciech Drzyzga

PIŁKA NOŻNA
Liga holenderska

 

Vitesse – Ajax Amsterdam godz. 14:25 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Tomasz Włodarczyk

Liga czeska

AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno godz. 18:00 (Polsat Sport) komentują: Mariusz Hawryszczuk i Marcin kalita

Liga rosyjska

Lokomotiw – Spartak Moskwa godz. 14:25 (Polsat Sport News) Komentuje: Grzegorz Michalewski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *