Kultura, muzyka, kino

Weekend Mikołajkowy w kinach Helios

Mikołajki to wyjątkowy czas w roku, kiedy kina Helios w całej Polsce wypełniają się uśmiechniętymi dziećmi, które wraz z rodzicami przeżywają wesołe chwile z filmowym Mikołajem! Już podczas najbliższego weekendu, 2 i 3 grudnia na wszystkich widzów czekać będzie moc atrakcji, najlepsze filmy i fantastyczne nagrody.

 

Tegoroczny weekend mikołajkowy zapowiada się naprawdę wyjątkowo – w repertuarze znajdą się najlepsze filmy (wśród nich premierowe hity dla całej rodziny: najnowsza animacja Disney & Pixar „COCO”, pełen przygód film „Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy” oraz komedia familijna „Pierwsza gwiazdka”), a przed wybranymi seansami zaplanowano animacje oraz konkursy z fantastycznymi nagrodami dla najmłodszych kinomanów.

Mikołajki w kinach Helios to wspaniały czas dla całej rodziny. Specjalnie na tę okazję każde z kin przygotowało moc oryginalnych atrakcji, które sprawią, że będzie to absolutnie niezapomniany czas. Część kin odwiedzi sam Święty Mikołaj, a część – wesołe elfy, w niektórych dzieci zostaną zaproszone do zabawy z filmowym Kołem Fortuny lub do napisania listu do Mikołaja.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na spotkania ze Świętym Mikołajem, dajcie się porwać przygodzie. Szczegóły dotyczące seansów oraz możliwość zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/mikolajki2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *