BadaniaTVP

Weekend należał do TVP1

Aż 5,9 mln widzów według MOR* oraz 4,9 mln widzów według NAM** zobaczyło 22 listopada w momencie największej oglądalności w TVP1 i TVP Sport „Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle”.

 

W miniony weekend TVP1 według NAM była liderem uzyskując udziały na poziomie 10,2% w piątek, 9% w sobotę oraz 11,9% w niedzielę. Trzy najpopularniejsze programy weekendu należały do Jedynki: „Teleexpress”, „Rolnik szuka żony” oraz „Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle”.

Według NAM, największą widownię zgromadził „Teleexpress”, który obejrzało w Jedynce 4,1 mln osób przy udziałach 28,6%. Był to najlepszy wynik programu w sezonie i rekordowy od stycznia 2020 r. Łącznie w TVP1 i TVP Info program informacyjny zobaczyło aż 4,6 mln widzów.

„Rolnik szuka żony” cieszy się nadal dużym zainteresowaniem. Niedzielny odcinek obejrzało 3,8 mln osób, a udziały wyniosły 25,3%. Z kolei transmisję inauguracji sezonu „Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle” oglądało średnio 3,4 mln widzów, a w momencie największej oglądalności 4,1 mln osób. W porównaniu z otwarciem sezonu Pucharu Świata w Wiśle w 2019 r., tegoroczny konkurs przyciągną do Jedynki o 14% więcej widzów.

W weekend rekordowe wyniki odnotowały również programy TVP2. „Szansa na sukces. Opole 2021”, obejrzało w niedzielę 1,7 mln widzów przy udziałach 13%, najwięcej w tym sezonie. Natomiast teleturniej „Postaw na milion” zgromadził w miniony piątek 1,3 mln osób, najwięcej od kwietnia 2020, udziały programu wyniosły 9%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *