Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD oraz Polsat Sport Extra HD. Oto propozycje.

 

 

 

PIĄTEK

TENIS
ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells

III ćwierćfinał godz. 20:00 (Polsat Sport News) Komentuje: Dawid Olejniczak

IV ćwierćfinał godz. 22:30 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Katarzyna Nowak

SIATKÓWKA
Plusliga

Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin godz. 18:00 (Polsat Sport) komentują: Jerzy Mielewski i Łukasz Kadziewicz

PIŁKA NOŻNA
NICE 1. liga

Miedź Legnica – Wigry Suwałki godz. 20:30 (Polsat Sport Extra) komentują: Bozydar Iwanow i Waldemar Prusik

MMA
Babilon MMA 3

Kołecki – Borowski godz. 20:30 (Polsat Sport) Komentują: Maciej Turski i Dominik Durniat

MOTOGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata

I sesja treningowa godz. 10:50 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

II sesja treningowa godz. 15:10 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

SOBOTA

BIATHLON
Puchar Świata, Holmenkollen

sztafeta kobiet godz. 12:20 (Polsat Sport Extra) komentuje: komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa

bieg pościgowy mężczyzn godz. 15:05 (Polsat Sport Extra) komentuje: komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa

SIATKÓWKA
PlusLiga

Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa godz. 14:45 (Polsat Sport) komentują: Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur

PIŁKA NOŻNA
NICE 1. liga

GKS Tychy – Stomil Olsztyn godz. 17:30 (Polsat Sport) komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan

Liga holenderska

PSV Eindhoven – VVV Venlo godz. 19:40 (Polsat Sport News) Komentuje: Cezary Kowalski

Liga czeska

Sparta Praga – Slavia Praga godz. 17:30 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Michalewski i Marcin Kalita

Liga rosyjska
Rubin – Spartak godz. 21:40 (Polsat Sport News) Komentuje: Piotr Przybysz

TENIS
ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells

I półfinał godz. 19:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Dawid Olejniczak

II półfinał godz. 21:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Tomasz Lorek

BOKS
Gala boksu zawodowego Top Rank

Ramirez – Imam godz. 1:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa

MMA
UFC Fight Night

Werdum – Volkov godz. 21:00 (Polsat Sport) Komentują: Andrzej Janisz i Maciej Turski

MOTOGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata

III sesja treningowa godz. 10:40 (Polsat Sport News) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

kwalifikacje godz. 17:20 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

NIEDZIELA

BIATHLON
Puchar Świata, Holmenkollen

bieg pościgowy kobiet godz. 11:50 (Polsat Sport Extra) komentuje: komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa

sztafeta mężczyzn godz. 23:30 (Polsat Sport Extra) komentuje: komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa

KOSZYKÓWKA
Energa Basket Liga

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Anwil Włocławek godz. 12:30 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Rafał Juć

SIATKÓWKA
PlusLiga

AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom godz. 14:45 (Polsat Sport) komentują: Marek Magiera i Tomasz Wójtowicz

Liga Siatkówki Kobiet

Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police godz. 20:00 (Polsat Sport) komentują: Krzysztof Wanio i Wojciech Drzyzga

TENIS
ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells

Finał godz. 21:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Tomasz Tomaszewski

PIŁKA NOŻNA
Liga holenderska

Sparta Rotterdam – Ajax Amsterdam godz. 14:25 (Polsat Sport News) Komentuje: Szymon Rojek

PEC Zwolle – Feyenoord godz. 16:40 (Polsat Sport News) Komentuje: Cezary Kowalski

Liga ukraińska

Dynamo Kijów – Vorskla Poltava godz. 18:30 (Polsat Sport News) Komentuje: Mariusz Hawryszczuk i Rober Zieliński

MOTOGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata

wyścig godz. 14:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *