Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD oraz Polsat Sport Extra HD. Oto propozycje.
 

 

 PIĄTEK

BIATHLON
Puchar Świata, Tyumen
sprint kobiet godz. 14:35 (Polsat Sport) komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa
TENIS
ATP World Tour Masters 1000, Miami
2. runda godz. 16:00(Polsat Sport Extra) i godz. 20:00(Polsat Sport News) i godz. 22:30 (Polsat Sport)
SIATKÓWKA
PlusLiga
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin godz. 18:00 (Polsat Sport) komentują: Marek Magiera i Tomasz Wójtowicz
PIŁKA NOŻNA
Mecz towarzyski
Holandia – Anglia godz. 20:40 (Polsat Sport) Komentuje: Tomasz Włodarczyk
Francja – Kolumbia godz. 20:55 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Cezary Kowalski
Szkocja – Kostaryka godz. 23:05 (Polsat Sport News) Komentuje: Piotr Przybysz
KOSZYKÓWKA
Euroliga
Brose Bamberg – Unicaja Malaga godz. 22:50 (Polsat Sport Extra) Komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

SOBOTA

BIATHLON
Puchar Świata, Tyumen
bieg pościgowy mężczyzn godz. 12:50 (Polsat Sport Extra) komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa
bieg pościgowy kobiet godz. 14:50 (Polsat Sport Extra) komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa
SIATKÓWKA
7. strefa – magazyn siatkarski godz. 13:00 (Polsat Sport)
PlusLiga
Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn godz. 14:45 (Polsat Sport) komentują: Przemysław Iwańczyk i Wojciech Drzyzga
PIŁKA NOŻNA
U17 Elite round
Polska – Macedonia godz. 17:15 (Polsat Sport) Komentują: Bożydar Iwanow i Waldemar Prusik
TENIS
ATP World Tour Masters 1000, Miami
2. runda godz. 16:00(Polsat Sport Extra) i godz. 18:05 (Polsat Sport News) i godz. 0:00 (Polsat Sport)
RUGBY
Puchar Narodów Europy
Polska – Portugalia godz. 18:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Przemysław Iwańczyk
BOKS
Gala boksu zawodowego
Andrzej Sołdra – Robert Parzęczewski godz. 20:00 (Polsat Sport) Komentują: Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa
Gala boksu zawodowego
Dillian Whyte -Lucas Browne godz. 19:30 (Polsat Sport Fight) Komentują: Janusz Pindera i Albert Sosonowski

NIEDZIELA

BIATHLON
Puchar Świata, Tyumen
bieg ze startu wspólnego mężczyzn godz. 13:50 (Polsat Sport Extra) komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa
bieg ze startu wspólnego kobiet godz. 15:50 (Polsat Sport Extra) komentują: Marcin Muras i Magda Grzywa
KOSZYKÓWKA
Energa Basket Liga
King Szczecin – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. godz. 12:30 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski
SIATKÓWKA
PlusLiga
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel godz. 14:45 (Polsat Sport) komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz
ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów godz. 20:00 (Polsat Sport) komentują: Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur
Liga angielska
IBB Polonia – London Lynx 1 godz. 17:30 (Polsat Sport News) Komentuje: Adam Romański
TENIS
ATP World Tour Masters 1000, Miami
2. runda godz. 17:00 (Polsat Sport Extra) i godz. 3:00 (Polsat Sport)
PIŁKA NOŻNA
CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)
NICE 1. Liga
Odra Opole – GKS Katowice godz. 17:30 (Polsat Sport) Komentują: Szymon Rojek i Tomasz Łapiński.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *