Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD oraz Polsat Sport Extra HD. Oto propozycje.
 

PIĄTEK

TENIS
ATP World Tour Masters 1000, Miami

I półfinał godz. 19:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Tomaszewski

II półfinał godz. 1:00 (Polsat Sport) komentuje: Dawid Olejniczak

SIATKÓWKA
PlusLiga

Indykpol AZS Olsztyn – ONICO Warszawa godz. 18:00 (Polsat Sport) komentują: Marek Magiera i Ireneusz Mazur

RUGBY
Challenge Cup

Scarlets – La Rochelle godz. 18:30 (Polsat Sport News) Komentują: Krzysztof Serafin i Mariusz Liedel

Newcastle Falcons – Brive godz. 21:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Krzysztof Serafin i Mariusz Liedel

Pau – Stade Francais godz. 23:10 (Polsat Sport Extra) Komentują: Krzysztof Serafin i Mariusz Liedel

KOSZYKÓWKA

Euroliga

Żalgiris Kowno – CSKA Moskwa godz. 21:05 (Polsat Sport News) Komentują: Adam Romański i Rafał Juć

SOBOTA

SIATKÓWKA

7. strefa – magazyn siatkarski godz. 13:00 (Polsat Sport)

PlusLiga

BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn Koźle godz. 14:45 (Polsat Sport) komentują:

Krzysztof Wanio i Wojciech Drzyzga

PIŁKA NOŻNA
Nice 1. liga

GKS Tychy – Ruch Chorzów godz. 17:30 (Polsat Sport) Komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Iwan

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec godz. 20:00 (Polsat Sport) Komentują: Marcin Feddek i Dariusz Fornalak

Liga ukraińska

Karpaty Lwów – Czernomorec Odessa godz. 12:55 (Polsat Sport Extra) komentują: Mariusz Hawryszczuk i Robert Zieliński

Liga holenderska

PSV Eindhoven – NAC Breda godz. 19:40 (Polsat Sport Extra) komentuje: Szymon Rojek

Liga czeska

FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav godz. 20:10 (Polsat Sport News) komentuje: Marcin Kalita

RUGBY
Challenge Cup

Connacht Rugby – Gloucester Rugby godz. 14:00 (Polsat Sport News) Komentują: Mariusz Liedel i Andrzej Kopyt

Munster Rugby – RC Toulon godz. 16:15 (Polsat Sport News) Komentują: Robert Małolepszy i Mariusz Liedel

Edinburgh Rugby – Cardiff Blues godz. 22:10 (Polsat Sport News) Komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt

NIEDZIELA

TENIS
ATP World Tour Masters 1000, Miami

Finał godz. 19:00 (Polsat Sport) komentuje: Tomasz Lorek

PIŁKA NOŻNA

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

Liga holenderska

FC Groningen – Ajax Amsterdam godz. 14:25 (Polsat Sport) komentuje: Cezary Kowalski

Feyenoord – Excelsior godz. 16:40 (Polsat Sport) komentuje: Tomasz Włodarczyk

Liga rosyjska

Rostov – CSKA Moskwa godz. 17:55 (Polsat Sport News) komentuje: Grzegorz Michalewski

RUGBY
Liga Mistrzów w rugby

ASM Clermont Auvergne – Racing 92 godz. 14:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt

Leinster Rugby – Saracens godz. 16:30 (Polsat Sport Extra) Komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt

PONIEDZIAŁEK

KOSZYKÓWKA
Energa Basket Liga

Polski Cukier Toruń – Anwill Włocławek godz. 15:50 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

PIŁKA NOŻNA

Magazyn Nice 1. Ligi godz. 20:20 (Polsat Sport)

Magazyn ligi holenderskiej godz. 20:10 (Polsat Sport Extra) komentuje: Piotr Przybysz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *