MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Weekend z kanałem TVN Turbo! (wideo)

W sobotę zgłębimy tajniki brytyjskiej, niemieckiej i włoskiej motoryzacji. Wraz z Adamem Kornackim sprawdzimy jakie perełki kryją garaże holenderskich kolekcjonerów i salony z oldtimerami.

 

 

 

 

W przeglądzie najważniejszych premier motoryzacyjnych eksperci TVN Turbo Patryk Mikiciuk czy Kacper Jeneralski ocenią m.in. Mercedesa A35, Hyundaia i10 N Line i najchętniej kupowany model Lexusa na świecie. Wyścig z czasem, nowatorskie rozwiązania, a przede wszystkim ogromna wiedza i lata praktyki w warsztacie. Te czynniki gwarantują ciekawy pojedynek pomiędzy Adamem Klimkiem i Grzegorzem Dudą, zobaczymy na jakim etapie jest budowa ich dwuosobowych samochodów, ze zdecydowanym nadmiarem mocy. Doradzimy też co ułatwi nam utrzymanie porządku w bagażniku oraz jak łatwo wykonać diagnostykę samochodu, testy najciekawszych akcesoriów w programie „101 gadżetów motoryzacyjnych”. Sprawdzimy także, co przykuje uwagę Przemka Szafrańskiego i Pawła Miszty. Dysponują całkiem konkretnym budżetem w wysokości 47 tysięcy złotych. W jakie samochody zainwestują prowadzący „Wojen samochodowych”? Czyj biznesplan okaże się skuteczniejszy?

 

 

4 kwietnia, o godzinie 12.30 kolejny odcinek „Zakupu kontrolowanego za granicą”. Maciej wybierze się z Adamem Kornackim na poszukiwania klasycznego coupe lub cabrio dla córki, której obowiązki macierzyńskie nie pozwalają na udział w programie. Kwota przeznaczona na zakup to około 16 tysięcy euro – z takim budżetem w kieszeni odwiedzimy holenderskie salony z oldtimerami i prywatnych kolekcjonerów z Niderlandów.

 

 

Eksperci TVN Turbo omówią najbardziej ekscytujące premiery ostatnich miesięcy oraz modele, które dopiero czekają na oficjalny debiut. Jak ocenią Mercedesa A35, Hyundaia i10 N Line i najchętniej kupowany model Lexusa na świecie? Zapraszamy do TVN Turbo w sobotę o godz. 17:00 na “Najlepsze premiery motoryzacyjne”!

 

 

Jakie postępy w budowie samochodów wykonali prowadzący program „Klimek kontra Duda”? Adam zrobi listę części, które zamierza zamówić z USA, na czele ze strokerem – zestawem do modyfikacji silnika. W swoich zasobach znajdzie też automatyczną skrzynię od Oldsmobile’a, a na złomowisku – podwójną kanapę za grosze, która po dorobieniu mocowań i wizycie u tapicera będzie w sam raz. Kabina pick-upa po wysodowaniu trafi do fachowca, który pomoże mechanikowi z Wołomina w wykonaniu projektu obniżenia dachu. Grzesiek zweryfikuje uszkodzenia zablokowanej skrzyni biegów, rozważy montaż kompresora, który został mu z innego projektu i zrobi przegląd okazyjnych zakupów: nowej kolumny kierowniczej i zestawu pedałów, dzięki któremu możliwe będzie uzyskanie wygodnej pozycji za kierownicą Cobry. Mechanik z Ryglic odnajdzie w zakamarkach warsztatu ciekawe felgi, a następnie pojedzie do Tarnowa po flansze do kolektorów i osłony wydechów. Premierowy odcinek 5 kwietnia, o godz. 14.45.

 

 

Grzegorz Duda sprawdzi w ekstremalnych warunkach jak spisuje się uchwyt zagłówkowy do tabletów przydatny w podróży z dziećmi, przekona się czy kamera endoskopowa za kilkadziesiąt złotych spełnia swoją funkcję oraz rozważy wady i zalety smartfonowego uchwytu na kierownicę. Pokażemy też jak zdiagnozować przerwany przewód bez rozbierania plastików czy tapicerki, porównamy dwa sposoby na porządek w bagażniku i poznamy prosty patent na niegubienie drobnych pod fotelem. “101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedzielę 5 kwietnia o 12:30.

 

 

Handlarze zaprezentują dwa zupełnie odmienne podejścia do interesów, dysponując całkiem konkretnym budżetem w wysokości 47 tysięcy złotych. Przemek zainwestuje w Forda Bronco z 1986 roku – unowocześni lampy i system audio, poprawi tapicerkę, a potem poszuka pasjonata, który skusi się na potężne amerykańskie auto. Paweł zawęzi poszukiwania do dobrze wyposażonych SUV-ów z silnikami Diesla i automatyczną skrzynią biegów – trafi na nieźle zapowiadający się egzemplarz Kii Sorento z 2010 roku, jednak podczas jazdy próbnej nie wszystko przebiegnie gładko. “Wojny samochodowe” w niedzielę 5 kwietnia o 13:45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *