MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Weekend z polskimi komediami w TVN Fabuła

W coraz dłuższe jesienne wieczory TVN Fabuła pamięta o swoich widzach. Najbliższy weekend (20 i 21 października) wypełnią polskie komedia, które gwarantują poprawę humory nawet w najbardziej deszczowe i pochmurne dni. „Testosteron”, „Vinci”, „Lejdis” to tylko niektóre z tytułów przewidzianych w sobotniej i niedzielnej ramówce kanału.

 

 

 

Na dobry początek weekendu „Kochaj i tańcz”. Hania (Izabella Miko) jest nieśmiałą dziennikarką, która właśnie przygotowuje się do ślubu. Wojtek (Mateusz Damięcki) to tancerz, marzący o karierze na Broadwayu. Ich losy połączy przybycie do Polski światowej sławy choreografa – Jana Kettlera (Jacek Koman). Zaraz potem „Zakochani”, czyli Bartosz Opania oraz Magdalena Cielecka w roli uwodzicieli, którzy sami wpadają we własne sidła.  Na koniec „Lejdis” – przebojowa komedia o współczesnych kobietach, które dzięki przyjaźni są gotowe stawić czoła wszystkim problemom i wyzwaniom. W rolach głównych Magdalena Różczka, Edyta Olszówka, Anna Dereszowska oraz Izabela Kuna.

A już w niedzielę doskonała komedia Juliusza Machulskiego. „Vinci” to historia złodzieja antyków (Robert Więckiewicz), który wychodzi na wolność tylko po to, by dokonać kolejnej kradzieży. Czujny Komisarz Wilk (Marcin Dorociński) postanawia nie spuszczać go z oczu. W niedzielny wieczór nie zabraknie komedii romantycznej z gwiazdorską obsadą. „Jeszcze raz” przedstawia losy dwóch par. Kasia (Anna Antonowicz) wyjeżdża nad morze, gdzie spotyka Pawła (Przemysław Cypryański). Jej mama Anna (Danuta Stenka) poznaje w tym czasie Michała (Jan Frycz). Czy zgodnie z tytułem filmu cała czwórka zdecyduje się dać kolejną szansę miłości? Na zakończenie weekendu „Testosteron”, czyli komedia z męską obsada, ale nie tylko o mężczyznach. Gdy ślub Kornela (Piotr Adamczyk) oraz Alicji (Magdalena Boczarska) nie dochodzi do skutku, pan młody oraz kilku gości spędza noc dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat kobiet i miłości.

21 października (sobota):

16:10 – Kocha i tańcz

18:45 – Zakochani

21:00 – Lejdis

22 października (niedziela):

16:40 – Vinci

19:00 – Jeszcze raz

21:00 – Testosteron

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *