Weekendowe rekordy TVP

W sobotę i niedzielę Jedynka była liderem oglądalności. Największą widownię weekendu zgromadziła nowość TVP1, „Sanatorium Miłości”. Świetne wyniki zanotowała również „Blondynka”. W Dwójce dużym zainteresowaniem widzów cieszył się program „The Voice kids” i „Bake Off – Ale Ciacho!”.

 

W sobotę 26 stycznia średnie udziały TVP1 wyniosły 9% a w niedzielę 27 stycznia 10,4% udz. co dało Antenie pozycję lidera.

Premierowy, drugi odcinek nowego programu TVP1 „Sanatorium Miłości”, którego 12 uczestników przybyło do malowniczego uzdrowiska w Beskidzie Śląskim obejrzało wczoraj średnio 3,7 mln osób przy udziałach 24%. Był to najchętniej oglądany program rozrywkowy weekendu. Najlepiej oglądanym serialem weekendu okazała się „Blondynka”. Niedzielny odcinek zgromadził średnio – 2,9 mln widzów (17,2% udz.). Był to także najchętniej oglądany odcinek serialu od początku roku.

Nie zawiedli również widzowie Dwójki – sobotnie zmagania młodych muzycznych talentów w „The Voice kids” obejrzało średnio ponad 2,6 mln widzów (udz. 17,3%). Był to rekord oglądalności programu od startu nowej serii. Rekord oglądalności w miniony weekend zanotowało również kulinarne show TVP2 „Bake Off – Ale Ciacho!”. Niedzielne konkurencje amatorów cukiernictwa zainteresowały 1,2 mln widzów (9,4 udz.). Był to najwyższy wynik programu od początku nowej ramówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *