Weekendowy plan transmisji na platformie nc+

Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym planem transmisji i rozpiską komentatorów. Zestawienie obejmuje okres 8 – 11.03.2019.

 

Plan transmisji 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy:

piątek, 8 marca

20:00 – 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT prowadzący: Cezary Olbrycht; gość: Andrzej Juskowiak

20:25 Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, CANAL+ SPORT komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

sobota, 9 marca

15:10 Cracovia – Zagłębie Sosnowiec, nSport+ komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

17:40 Korona Kielce – Wisła Kraków, CANAL+ SPORT komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda

20:00 Arka Gdynia – Legia Warszawa, CANAL+ SPORT komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

22:30 Liga+, CANAL+ SPORT prowadzący: Rafał Dębiński; ekspert: Maciej Murawski

niedziela, 10 marca

15:10 Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, CANAL+ SPORT komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

17:40 Miedź Legnica – Lech Poznań, CANAL+ komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

20:00 Liga+ Extra, CANAL+ prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak

21:30 Liga+ Extra: Dogrywka, CANAL+ SPORT prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak

poniedziałek, 11 marca

20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT prowadzący: Żelisław Żyżyński

Plan transmisji 30. kolejki Premier League w nc+:

sobota, 9 marca

13:00 – 21:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty, CANAL+ SPORT2 prowadzący: Piotr Domagała; ekspert: Kamil Kosowski

13:25 Crystal Palace – Brighton, CANAL+ SPORT2 komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

15:55 Southampton – Tottenham, CANAL+ SPORT2 komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

18:25 Manchester City – Watford, CANAL+ SPORT2 komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

niedziela, 10 marca

12:55 Liverpool – Burnley, CANAL+ SPORT2 komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny

15:00 Chelsea – Wolverhampton, CANAL+ SPORT2 komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

17:25 Arsenal – Manchester United, CANAL+ SPORT2 komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

Plan transmisji 25. kolejki Bundesligi w nc+:

sobota, 9 marca

15:20 Borussia Dortmund – VfB Stuttgart, CANAL+ SPORT komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała

niedziela, 10 marca

17:50 Hannover 96 – Bayer Leverkusen, CANAL+ SPORT komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała

Plan transmisji 27. kolejki LaLigi Santander w nc+:

sobota, 9 marca

12:55 Deportivo Alaves – Eibar, CANAL+ SPORT komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała

16:10 Atletico Madryt – Leganes, CANAL+ komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

niedziela, 10 marca

16:10 Girona – Valencia, nSport+ komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:25 Levante – Villarreal, nSport+ komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński

20:40 Real Valladolid – Real Madryt, CANAL+ SPORT2 i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

Weekendowy plan transmisji meczów NBA w nc+:

noc z piątku na sobotę, 8/9 marca

2:00 Houston – Philadelphia, CANAL+ SPORT komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

noc z soboty na niedzielę, 9/10 marca

2:30 Los Angeles Lakers – Boston Celtics, CANAL+ SPORT komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk

niedziela, 10 marca

21:30 Philadelphia – Indiana, CANAL+ NOW komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

Puchar Sześciu Narodów

sobota, 9 marca

15:10 Szkocja – Walia, CANAL+ NOW komentarz: Robert Małolepszy

17:40 Anglia – Włochy, CANAL+ NOW komentarz: Robert Małolepszy

niedziela, 10 marca

15:55 Irlandia – Francja, CANAL+ NOW komentarz: Robert Małolepszy

Inne transmisje

piątek, 8 marca

8:30 Golf: Qatar Masters – runda II, CANAL+ SPORT komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

12:00 Golf: Qatar Masters – runda II, CANAL+ SPORT komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 PGNiG Superliga: PGE Vive Kielce – Orlen Wisła Płock, nSport+ komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedźl; studio: Krzysztof Bandych

18:55 Tenis stołowy: Angers TT – Fakel-Gazprom Orenburg [Liga Mistrzów], CANAL+ SPORT2 komentarz: Gabriel Waliszko

22:00 Tenis stołowy: TTSC „UMMC” – Borussia Duesseldorf [Liga Mistrzów, relive], nSport+ komentarz: Gabriel Waliszko

sobota, 9 marca

10:00 Golf: Qatar Masters – runda III, CANAL+ SPORT  komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:10 Liga Mistrzyń EHF: Vipers Kristiansand – Gyori, nSport+ komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński

20:25 Serie A: Imoco Volley Conegliano – Il Bisonte Firenze [siatkówka kobiet], nSport+ komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk, Milena Sadurek

03:00 Boks zawodowy: Dmitry Bivol – Joe Smith Jr, CANAL+ SPORT2 komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa

niedziela, 10 marca

10:00 Golf: Qatar Masters – runda finałowa, CANAL+ SPORT komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

poniedziałek, 11 marca

21:00 Kontratak – podsumowanie 21. kolejki PGNiG Superligi, nSport+ prowadzący: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *